Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Natalia Nosek w Perle Lublin

Rozgrywająca Natalia Nosek podpisała umowę z Perłą Lublin. Była reprezentantka Polski dotychczas występowała w Pogoni Szczecin.

przeczytaj cały artykuł

Costaa23

Żenujące jest podpisywanie kontraktów z dziewczynami w kwietniu gdy nie wiadomo co będzie z klubem a wstyd to nie mieć odwagi powiedzieć im wcześniej że Pogoni już nie ma..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mistrz z Lublina

Jakbyś niezbyt mądry człowieku nie wiedział, to w Polsce mamy różne formy zatrudnienia. Przy jednej z nich wynagrodzenie wypłaca ZUS, a nie pracodawca, czyli w tym przypadku MKS Lublin. Myślę, że Nosek gra u nas bo się zwolniły środki na jej zatrudnienie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Observator

Mistrzu ( dla jasności ) - formy zatrudnienia to : Pracodawca ( różne formy Umów o pracę )
i samozatrudnienie tzw. własna działalność gospodarcza.
Od obydwu odprowadza się składki na ZUS : m.in na chorobową , emerytalną i inne -
opłaca Firma lub sam Zainteresowany.
Vala i pewnie Ewa miały Umowę o pracę z Klubem i teraz w przypadku "bociana "
i odpowiednich zwolnień lekarskich to właśnie ZUS będzie im wypłacał zasiłek.
Pewnie właśnie dlatego zwolnił się fundusz płac w Klubie i tak długo czekano na podpisanie kontaktu z Natalią !
Ale te bocianiska krążą nadal nad Globusem - "mają na oku" 2-3 Zawodniczki :) !
Na dodatek piłka ręczna to sport bardzo kontuzjogenny i dlatego pilne jest zatrudnienie
klasowej zmienniczki na bramkę !
Tak czy owak witamy Pannę Natalię w biało- zielonych barwach - oby swoim talentem
i osobowością wkomponowała się w Drużynę i była wartością dodaną !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mistrz z Lublina

dokładnie o to mnie chodziło - zwolniła się kasa bo pewnie Ewka coś podpisała, co będzie dla niej i klubu najkorzystniejsze (pewnie ma coś obiecane...i OK). Vera myślę, że gry w LM nie odpuści, a potem zobaczymy (Pyśka się ogrywa w innym klubie, a na ligę ew. ona czy zawodniczka jej pokroju wystarczy). Mnie bardziej zastanawia terminarz ligi, którego nie ma...(a w zasadzie mecz z miedziowymi).
Spadam na żużel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.