Wątek dotyczący artykułu

Żużel. To nie są żarty. Speed Car Motor może wylecieć z PGE Ekstraligi! Poważny problem ze stadionem (wywiad)

Speed Car Motor Lublin bez licencji na sezon 2020? To możliwe! A wszystko przez problemy ze stadionem. - Nie jesteśmy w latach 90. ubiegłego wieku. Był czas na zachwyty, ale teraz pora na działanie - mówi prezes PGE Ekstraligi Wojciech Stępniewski.

przeczytaj cały artykuł

rose.yeah.bunnyXD

jest tu duzo racji. Nie mozna robic zawodow, na miejscu, ktore bezposrednio bedzie zagrazac jakiemus zyciu, bo to nie tedy droga, nawet, gdyby tlum piszczal i stekal, to trzeba miec na uwadze, dobro ogolu, i jako organ ekstraliga, ma tutaj obowiazek. w przypadku jakis strasznych sytuacji, za dopuszczanie niebezpiecznych miejsc, odpowiadaja za to przeciez organizatorzy, lacznie z firmą ktora sie nazywa ekstraliga. Ja nie bede mowic o toaletach, bo przepraszam, ale...to nie przystoi. Takze drogie wladze miasta Lublina i inni zapalency zwiazani z tym miastem, wezcie sie do kupy i zrobcie cos w tej materii. Sa stadiony pilkarskie, jest ich coraz wiecej, ale zeby nie zapewniac w 21 wieku podstawowej rzeczy, i to ludzkiej, to samo wypisuje o sobie recenzje. Przypomne, ze to bardzo lubiana rozrywka kibicow lubelskich, dla ktorych drogie wladze i miasta Lublin, i tak dalej, chyba warto cos od siebie dac :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Flagg

No patrz. W tamtym tygodniu byłem w Lesznie na Smoczyku i...lałem do Toi-Toia. Wiec jak? Na innych stadionach można, ale w Lublinie już nie?
A juz wycieranie sobie gęby przez Stepniewskiego troską o lubelskiego kibica, gdy jednocześnie chce się ich bez mydla wy***ć, to jest już jest jakiś abstrakcyjny poziom upodlenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin1ja1

Tak się troszczą o kibica, że chcą dać im szansę pooglądać mecze w 1 lidze. Ile można oglądać mecze w ekstra, a Toruń przecież sportowo się nie obroni. Z Rybnikiem się udało to uda się z Lublinem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
-MARECZEK-

Przecież stadion w Lesznie też Stepniewski z Ostafinskim chcieli wyburzyc bo to relikt komunizmu, komunistyczne standardy i komunistyczna myśl budownicza ;D najlepiej to wybudować 15 motoaren, 15 identycznych torów to może wtedy Holdery z całym Toruniem zaczną coś na wyjazdach jechać;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.