Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Węgier. Robert Kubica na 19. miejscu. Lewis Hamilton wygrał wyścig na Hungaroringu

Robert Kubica zakończył Grand Prix Węgier na 19. miejscu. Wyścig F1 na Hungaroringu wygrał Lewis Hamilton, który za sprawą strategii był w stanie wyprzedzić Maxa Verstappena na trzy okrążenia przed metą.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
JeryH

Współczuję ci jak tu możesz oglądać takie nudy??? !!! Wynik znany przed wyścigiem choć wyścig tylko z nazwy! F1 to flaki z olejem i tylko TVPis wydaje pieniądze na relacje z czegoś takiego zamiast pozywać prawdziwy sport taki jak lekkoatletyka czy pływanie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MSK_

Ja myślę, że kij Ci do tego co oglądam, po 2 nie oglądam tego na TVP bo oglądanie wyścigu od połowy ma to jakiś żart, po 3 jeśli uważasz pływanie za coś interesującego to myślę, że dalsza dyskusja i tak nie ma sensu, po 4 F1 to nie tylko wyścig, a technologia, przesuwanie pewnych granic, które kiedyś wydawały się nie osiągalne, jak sprawność silników, jak aerodynamika, nowoczesne materiały, wszystko dopracowane, bo liczą się często tysięczne części sekundy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.