Wątek dotyczący artykułu

Żużel. truly.work Stal - Fogo Unia: Zmarzlik z piekła do nieba. Pierwsza porażka leszczynian w tym sezonie (relacja)

Żużlowcy truly.work Stali Gorzów wygrali z Fogo Unią Leszno 46:44 i sprawili ogromną niespodziankę w PGE Ekstralidze. Dokonali tego mimo słabszej formy Bartosza Zmarzlika i są bliscy uniknięcia jazdy w meczach barażowych.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Lublin już snuje teorie spiskowe..jak nie chcą ich z ligii brakiem licencji wywalić to teraz jeszcze Leszno obroniło Stal przed barażem, żeby jechał w nich Lublin:) Odemnie gratulacje dla Stali. Przed nominowanymi mieli taki sam wynik jak my z Wrocławiem..tylko Oni umieli roztrzygnąć to na swoją korzyść. Brawo. PS. Piotr zjedz snickersa bo za duzo komentujesz, za malo jeździsz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ

Zawsze możemy zgłosić tor w Rzeszowie. I tak na czas budowy musimy się wynieść. A wtedy stępniewski może nas w d... pocałować. A poważnie to Motor marketingowo wnosi więcej do Ekstraligi niż Toruń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Proponuje Ci ochłonąć. Weszliscie do ektraligi pierwszy raz po ilu latach? Jak po 40 sezonach w elipie bedziecie dalej w takiej euforii to pogadamy. Tymczasem gratuluje utrzymania i życze powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ

Tak jak piszesz tylko Rybnik może awansować, więc według mnie barażu nie będzie. A my najwyżej za rok będziemy jeździć do Rzeszowa, prezydent Ferenc to kumpel naszego Żuka więc nie będzie problemu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pz0

To się też okaże czy chce. Zauwaz że główny sponsor to PGG. Poza tym nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu. Nie wiem czy zauważyłaś, ale nigdy nie typuje jaki będzie wynik. W skrajnym przypadku napiszę że któraś tam drużyna moim zdaniem ma większe szanse, ale i to sporadycznie. Różne cuda się zdarzały.

| Odpowiedz
blokuj
Flagg

Gniezno też powiedziało, ze będzie walczyć o awans. Poza tym, poprawcie mnie jeśli się mylę, baraż tak czy siak odbyć się musi. Klub nie może się z niego wycofać, bo to skutkowałoby 2x WO i solidnymi karami finansowymi. Poza tym wygrana w barażu nie oznacza, ze klub w tej Elidze jechać musi. Eliga zdaje się dopiero po sezonie wysyła zaproszenia do klubów i wtedy one decydują, czy przystępują do rozgrywek, czy nie.
Co nie zmienia faktu, ze nie wyobrażam sobie, byśmy mieli ten baraż przegrać, bez względu na rywala. Mając taką juniorkę + Łągutę, Michelsena i Miesiąca to byłaby chyba największa kompromitacja XXI wieku. Jestem zdania, ze nawet Toruń poradziłby sobie bez znaczących problemów w dwumeczu z każdym zespołem I ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fanakonda

Czy Kasprzak pomógł Unii wejść do play-off parę lat temu czy teraz Leszno oddało Kasprzakowi. Czy Leszno tak słabo jeżdzi w Gorzowie czy te kluby nie wchodzą sobie w drogę? Leszno przeciwko Lublinowi nie jechało. Z Zieloną Leszno nie jechało ,kibice wybaczą :)

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Ja się tam drugiego dna w tym meczu nie doszukuję. Natomiast z tym stadionem to co najmniej grubymi nićmi szyte i nie chodzi tu o utrzymanie MA w elidze. Tam chodzi o coś grubszego.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Moim zdaniem w elidze, jest przerost formy nad treścią, stąd wyśrubowane regulaminy, wymagania co do infrastruktury itp. Sport schodzi na dalszy plan. Łapy mocno miesza do tego też telewizja. Co nie zmienia faktu, że kazdy klub ma takie same obowiązki.
.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Zrozum, tu nie chodzi o stadion, to tylko pretekst. Nie mam dowodów więc nie będę bawił się w kuluary i Ostafa. Tu w grę wchodzą zupełnie inne sprawy, dla ułatwienia napiszę że nie wiadomo o co chodzi. Chyba zrozumialas, nie mogę napisać więcej.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Być może o cos chodzi, ta ekstraliga to się powoli mafia robi:) Pewna natomiast jestem, że nie o utrzymanie Torunia tu chodzi. Wielu kibiców na tym forum (większośc) nie ma pojecia w jakiej atmosferze Stepniewski odszedł z Torunia i kto próbował go ze stanowiska odwołać. Dlatego klepią takie bzdury. Myslę jednak, ze za rok pojedziecie w elipie bez przeszkód.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Oj tam, co będzie to będzie. Ważne że nasi jadą naprawdę widowiskowe mecze i totalnie zaprzeczają przedsezonowym proroctwom wszelkiej maści fachowców. Płacimy frycowe, było do przewidzenia, ważne żeby Kępa i Więckowski dalej robili swoje.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.