Wątek dotyczący artykułu

Tour de Pologne: zapadła ostateczna decyzja. Kolarze dokończą wyścig

Do późnych godzin wieczornych trwały rozmowy w związku z tragicznym wypadkiem na trasie Wyścigu Dookoła Polski. Śmierć Bjorga Lambrechta odsunęła na drugi plan rywalizację sportową.

przeczytaj cały artykuł


GallAntonin

Polacy zniszczyli ideę Wyścigu Pokoju, nad czym ubolewam. Próbowali ją jeszcze podtrzymywać Niemcy i Czesi, ale dali wreszcie spokój. My chcieliśmy mieć słynny Tour -narodowy i co wyszło? Terminy wrześniowe okazały się skrajnie nietrafione. Potem długi wyścig także. Zrobiono coś niby wyścig tourowy, kilkuetapowy, który tourem nie jest, tym bardziej nie przez Polskę, tylko kilka górskich miejscowości. Niebezpieczny. Z obsadą co roku są kłopoty, bo co to za prestiż wygrać taki wyścig. Tak więc nie mamy wyścigu międzynarodowego, nie mamy też narodowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jackhammeronpussy

Nie lubisz tour'ów narodowych? Człowieku, poczytaj sobie o podobnych przypadkach. Umierają w tourach na całym świecie, Polska niestety nie stała się wyjątkiem, dołączyła do niechlubnego grona wyścigów w którym kolarz stracił życie.. RIP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.