Wątek dotyczący artykułu

F1: Brytyjczycy krytycznie o Robercie Kubicy. Pochwały dla George'a Russella

Robert Kubica został nisko oceniony po Grand Prix Węgier przez branżowy serwis planetf1.com. Polak za wyścig F1 na Hungaroringu otrzymał notę 6. Brytyjczycy są za to zachwyceni postawą George'a Russella.

przeczytaj cały artykuł

Zibi24

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wszyscy rozpływają się nad Russlem. Nie oglądałem kwalifikacji bo nie miałem jak, ale po wynikach mam wrażenie, że to nie poprawki sprawiły, że GR był wysoko, a pozostali z silnikami merca klienckimi Stroll, Perez i Kubica pod nim. Może to sprawa inżynierów merca którzy ograniczyli moc silników pozostałym bo GR płakał pewnie, że Robert ma punkt a nie on. Żeby go promować i mimo to że nie ma punktu jest lepszy od nich. Wszystko w tym świecie jest możliwe. Jakiś mechanik opisywał taką sytuację kiedy to inżynierowie danej jednostki przychodzili i przebierali się w firmowe stroje konkretnej stajni i pilnowali silków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Wasik

To może zabierzmy tytuł Hamiltonowi z 2008 roku ponieważ zdobył go na ostatnich metrach w Brazylii w podobnych warunkach wyprzedzając Glocka i jeden punk zmienił wszystko .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
indominus

Nie za bardzo nadążam za tym tokiem rozumowania. Jaka tu jest analogia? Że punkt może być na wagę mistrzostwa? Nie rozumiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Barłomiej Rej

myślę że zdobycie w tym sezonie bolidem Williamsa 1 pkt. jest prawie takim wyczynem jak zdobycie mistrzostwa.... dajcie Hamiltonowi do prowadzenia Williamsa... wątpię że zdobędzie pkt haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
indominus

Dlatego nikt litościwie nie porównuje tych jego dokonań do Hamiltona (bo to oczywiście inna liga kierowcy) tylko do Russella, kolegi z zespołu. I jak to wygląda to wszyscy widzą.

| Odpowiedz
blokuj
jony76

Ten punkt zmienia wszystko. Robert za każdym razem przegrywa z Russellem (ale przegrywa z brytyjczykiem w brytyjskim zespole i podopiecznym mercedesa, zespołu który ustawia im silniki), a ten jeden raz gdy od ustawień bolidu ważniejsze były umiejętności kierowcy, to Robert te umiejętności wykorzystał i utarł nosa Russellowi, który już do końca sezonu będzie patrzył w tabele na ten jeden punkt, który nie należy do niego.

| Odpowiedz
blokuj
indominus

Chyba żartujesz :). Punkt zdobyty dzięki zrządzeniu losu (pogoda i kary dla innych kierowców) to nie jest miara czegokolwiek. Naprawdę cenicie swojego idola tak nisko?

| Odpowiedz
blokuj
Barłomiej Rej

Indominus napisz lepiej za co nienawidzisz PIS , bo krytyka Roberta jest wg mnie poparta tyko nienawiścią do PIS i wszystkiego co oni robią.... a że przez Orlen pomogli Robertowi... to niestety tacy jak ty udający "ekspertów" produkują się żeby za wszelką cenę udowodnić że to był błąd Orlenu ... stawiam na obciętą emeryturę poesbecką twoją lub twojego dziadka....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
indominus

No jednak nie. Zapewniam, że nie :). Wymyśl coś fajniejszego, chociaż żeby zabawne było, bo kibice kupicy przeważnie takie suchary sieją... bądź oryginalny.

| Odpowiedz
blokuj
A my swoje

Nie dyskutuje się z debilem. Zniżasz się w dyskusji niepostrzeżenie do jego poziomu, a tam on już może Cię pokonać doświadczeniem. Mnie też wciskał tego suchara z esbecką, czy ubecką emeryturą. Monotematyczny jest. Nie warto sobie gitary zawracać. We wrześniu kopary opadną fanboyom i tym jednym punktem (jeśli zostanie) będą się brandzlować tak, jak kibice piłkarscy meczem na Wembley. Czyli do końca życia. FORSA cavolo di Cracovia! Forsa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.