Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Bartosz Zmarzlik nie szuka wymówek. "Mogę jedynie przeprosić kibiców"

W niedzielę doszło do niecodziennej sytuacji, bowiem Bartosz Zmarzlik dwa razy podwójnie przegrał wyścigi. Mimo to, skazywana na pożarcie truly.work Stal Gorzów wygrała z niepokonaną dotąd Fogo Unią Leszno 46:44.

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Nie wiem, może to się wielu kibicom nie podoba. Napiszę jednak tak, Bartku jadąc z juniorem w parze, nic wam nie zagraża, to pozwól wygrać bieg temu juniorowi. Finansowo nikt nic nie traci a każde zwycięstwo młodego juniora buduje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
-Stan-

Dlaczego tej treści komentarz napisałem, to wiadomo. Uważam, że nieporozumień między zawodnikami należy unikać a przede wszystkim im zapobiegać. I jeszcze jedno, prywatne interesy i statystyki nie powinny być ważniejsze od dobra drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Widzisz ja słuchałem a także czytałem wypowiedzi Rafała Karczmarza. Patrzyłem jak między sobą na torze walczą. I uważam, że Rafał we wcześniejszych meczach mógł dać z siebie więcej, gdyby tych "zgrzytów" w drużynie nie było. Nie bójmy się mówić prawdy, bo tylko ona leczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.