Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Grzegorz Drozd. Lotem Drozda: Kiedy kwaśne mleko jest lepsze od Dom Perignon (felieton)

Historie w życiu lubią się powtarzać. We Wrocławiu Bartek Zmarzlik przypomniał wielkie chwile Tomasza Golloba sprzed dwudziestu lat i wygrał turniej Grand Prix w stylu swojego mentora.

przeczytaj cały artykuł

PABL0

To były jednak inne czasy, a mimo to porównania Tomka z Bartkiem są jak najbardziej zasadne.
Gollob przebił się do światowej czołówki jako zawodnik trzeciego świata. On przeciw tuningowanym Jawom startował na 'drewnianych' motorach, a mimo to wbił się klinem do elity.
Z drugiej strony Zmarzlik żyje w czasach, gdzie każdy detal ma znaczenie i wejście na top jest w zasadzie jeszcze trudniejsze. Nie mówiąc już o utrzymaniu się tam.
Serio, cieszcie się, że żyjemy w czasach gdzie mogliśmy podziwiać tych dwóch wybitnych żużlowców na torze. Tego będą nam zazdrościć młodsze pokolenia, jak ja zazdroszczę tym, którzy mieli zaszczyt oglądać w akcji Plecha, Jancarza czy Szczakiela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Saddam

Do Maugera i tak żaden z obecnych żużlowców nie ma startu. Koleś był cholernym fenomenem. Druga sprawa, że takiej gwiazdy żużla, jak on nie było nigdy i boje się, że nigdy nie będzie.

A zazdrościć, to zazdroszczę dziadkowi, który na żywo oglądał Smoczyka, Połukarda, Pociejkowicza, Olejniczaka, Sucheckiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PABL0

Ivan Mauger & Barry Briggs - tę parę widzieć w akcji to byłoby coś :) Dla mnie najlepszym zawodnikiem w historii jest Hans Nielsen. Co prawda wielokrotnie miałem przyjemność widzieć go na torze, lecz niestety nigdy nie występował w drużynie, której kibicowałem :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.