Wątek dotyczący artykułu

EBL. Julian Jasiński zagra w Stelmecie. Klub: Świetnie pasuje do naszej koncepcji

- To drugi "JJ" w naszym klubie - mówi z uśmiechem na twarzy Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu Enea BC. Do zielonogórskiego zespołu dołączył Julian Jasiński, który ostatnio występował w lidze niemieckiej. Koszykarz posiada polski paszport.

przeczytaj cały artykuł


Gabriel G

Może niektórych zaskoczę ale dopiero teraz JJ jest dla mnie cichym bohaterem. Wreszcie robi to co powinien robić już wczesniej czyli tnie budżet a jednocześnie zatrudnił dobrego trenera. A bohaterem dlatego, że musiało go to kosztować sporo wysiłku by przełamać swoje nie najmniejsze ego i poniekąd przyznać, że wielu ludzi wokół niego - w tym kibice - miało rację namawiając go do takiej własnie polityki od dawna. Nie jest łatwo dokonać takiego przełomu i z pewnościa wymaga to dużej dozy pokory. A ja uważam, że to królewska cecha i będę teraz JJ kibicował

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mireczek

w 100% zgadzam się z tymi słowami, tylko gdzieś tam za uszami pojawia się pytanie czy uda się w takiej postawie wytrwać do końca sezonu???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.