Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Fogo Unia - Get Well: Totalny blamaż torunian. Mistrzowie Polski urządzili spadkowiczowi ostre lanie (relacja)

Piknik w Lesznie. Get Well już oficjalnie żegna się z PGE Ekstraligą. Mistrzowie Polski niemiłosiernie zlali swoich rywali. Już nikt nie ma wątpliwości, że torunianie w tym kształcie nie pasują do tej ligi.

przeczytaj cały artykuł


2PAG KSF

Ciekaw jestem czy zawodnicy z Torunia tak samo jak nie chcą chodzić do wywiadów, również po kasę nie chodzą. Podziwiam p. Krużyńskiego. Od kilku meczy musi świecić oczami za zawodników. Panie Adamie, daj Pan spokuj z tymi przeprosinami. To nie Pan jeździł na torze. Od czego jest kapitan? Jak dla mnie, to zespół bez jaj. Jak by przypadkiem wygrali, to pewnie kolejka by była do wywiadu. A druga sprawa, to mistrzostwo świata w wykonaniu Frątczaka. W porę się wymiksował z Torunia, zrobił z siebie jeszcze ofiarę i powoli znów wkręca się w rolę "eksperta" w TV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
AMON

Dzięki ps Też pisałem Jesienią 2018 roku że decyzja o pozostawieniu "magicznego " Jack z Zielonej Góry to początek końca KS Toruń w E-lidze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.