Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Menadżer Get Well: Rozważamy rewolucję kadrową. Chcemy mieć ludzi, którzy nie są przez żużel zepsuci (wywiad)

- Po meczu w Częstochowie mieliśmy ten kształt w zarysie zaplanowany. Rozmawialiśmy między sobą o konkretnych nazwiskach. Nie wiem czy nie powinniśmy w Toruniu zrobić rewolucji - zastanawia się Adam Krużyński, menadżer Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Marco Polonia

Problemy Torunia trwają od kilku lat , mieli jednak dotąd dużo szczęścia które w tym sezonie się skończyło. W Toruniu wydawano miliony na kolonie australijską a totalnie pokpiono juniorów którymi wygrywa się mecze. Iwersen pikuje z formą od 2 sezonów ale w Toruniu miał naprawdę niezły kontrakt. Dziś wszyscy widzą zbawcę w Bajerskim ale jakoś dotychczas go nie chciano zauważyć. Generalnie zawsze perfekcyjnie wypychano torunian z klubu. W Poznaniu za pewnik uważa się że jeśli Bajerski wprowadzi klub do Nice ligi to pozostanie w Poznaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dempsey Andy

Ja nie wiem co sądzić o trenerze Bajerski. Bajerski zawodnik to porażka, niewykorzystany talent przepite szanse i totalnie pogubiony człowiek. Może się zmądrzał ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.