Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Maciej Kmiecik: Jest godny rywal dla Unii. Sparta imponuje (komentarz)

To, co jeszcze kilka tygodni temu wydawało się nierealne, w ostatniej rundzie PGE Ekstraligi może stać się faktem. Fogo Unia Leszno wcale nie musi wygrać sezonu zasadniczego. Betard Sparta Wrocław los ma w swoich rękach.

przeczytaj cały artykuł

fancio34

Tak a jak przegraja w PO to co wtedy powiesz ? nie kupuje tych bajek z torem . Dla mnie zawodnik jak jest pewny swego to potrafi się przełożyć na każdym torze . Tym bardziej na swoim torze . I nie ważne czy twardo czy przyczepnie powinien mieć tak silniki przygotowane by na wszystkich pojechali . Skoro Wrocław mógł sie przełożyć do takiego toru to czemu miałby się nie przełożyć do przyczepnego toru . Tego nie wiemy . Ja bym wolał bazować na tym że np Protas ma silniki i na taki tor i na tor niż gdybać i się zastanwiać czy Wrocław się przełoży czy nie . Falubaz od czasów Żyty stracił atut własnego toru , kiedyś każdy kto przyjeżdżał do Zielonej miał ciężko a teraz to paranoja jakaś i śmiech na sali .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentator Widmo

Nawet nie chce mi się czytać Twoich wypocin. Ok Sparta jest numer jeden. Leszno lubi atakować w PO jak nie jest faworytem. A Sparta jak nie wygra w tym roku Mistrzostwa to będzie dla ich wielki wstyd i klęska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Ty z Obrzyc piszesz ? mówisz że nie chcę ci się czytać a tu jeszcze dopisujesz komentarz . Człowieku weź leki i połż się jeszcze na chwilę dopiero 8 rano jest a pewnie zaczną działać koło 10

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentator Widmo

Boli że nie przeczytałem w całości Twoich wypocin? Od razu wyskakujesz z tekstem na poziomie podstawówki z lekami? Tak przyznaje Sparta jest na ten moment najlepsza a Twoich wypocin serio nie czytałem do końca bo szkoda czasu na błazenadę. Twoje leki widać przestały trzymać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Solioli

Co ty bredzisz? Sparta wygrała, bo była lepsza i tyle. Falubaz zrobił tor inny, żeby nie odkrywać kart przed PO, a przy okazji powiedzieli może jeszcze zawodnikom z Wrocławia jaki jest i jak maja jechac? Obojętnie jaki nie byłby tor to drużyna miejscowa powinna skorzystać z atutu własnego toru. A ty zamiast przyznać, ze przeciwnik był lepszy kocopoly wypisujesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentator Widmo

Problem polega na tym że Ty w ogóle nie rozumiesz o co chodzi i piszesz brednie. Ale tak jest jak ma się problem z rozumieniem prostego tekstu. A skoro mało rozumny jesteś to szkoda czasu abym Ci to tłumaczył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Solioli

Szkoda czasu na konwersację, rozmowę podsumuję prostym przysłowiem "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"- zawsze trzeba znaleźć winnego przegranej lub usprawiedliwienie dla siebie (mówiąc, że tor tak ZG zrobiła, żeby nie odkrywać kart- tor był równy dla wszystkich, każdy mógł się prawidłowo przełożyć, szczególnie Falubaz, który jechał u siebie i na pewno mieli informację, w jaki sposób tor został przygotowany). Proponuję też zamiast moją "rozumnością" zająć się lekcją interpunkcji, bo ciężko się bez tego czyta komentarze.
PS nie każdy członek tego forum to mężczyzna, więc jeśli już to "nie jesteś rozumna"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentator Widmo

Żal mi takich nieudacz... jak Ty. Idź się wypłakać do mamy. Nie rozumiesz że Każdy ma prawo do swojego zdania i pokonanie Falubazu nie oznacza że Sparta jest numer jeden bo jest jeszcze Unia. Ale naprawdę nie wymagam od Ciebie wiele bo widzę że biedny jesteś i musisz się na kimś dowartościować z tymi kompleksami. Brakuje Ci argumentów to czepiasz się pisowni. To typowe dla nieudacz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.