Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Maciej Kmiecik: Jest godny rywal dla Unii. Sparta imponuje (komentarz)

To, co jeszcze kilka tygodni temu wydawało się nierealne, w ostatniej rundzie PGE Ekstraligi może stać się faktem. Fogo Unia Leszno wcale nie musi wygrać sezonu zasadniczego. Betard Sparta Wrocław los ma w swoich rękach.

przeczytaj cały artykuł

fancio34

Ja uważam że za Protasa powinien wrócić Zengota na drugą linię . Dokupiłbym Jacobsena , a za Nickiego starałbym się pozyskać Iversena .
Dudek
Zengi
Iversen
Jensen
Vaculik
Tonder
Pawliczak
Jacobsen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Fajny chłopak ma papiery na jazdę . U was pierwszy mecz przeciwko mistrzowi Polski bez kompleksów aż przecierałem oczy . Co prawda punkty tej jego walki nie oddawały ale te jego wejścia i jazda na prawdę fajna . On już w sonie fajnie jechał wtedy już o nim myślałem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Uważam podobnie. Gość ma papiery na jazdę i o takich młodych trzeba dbać. Zobacz choćby na Thomsena, gość także pokazuje, że ma papiery na jazdę. Świeża krew!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.