Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Prezes Skrzydlewski dzwonił do Norberta Kościucha z zaproszeniem. Żużlowiec zjawi się w Łodzi

Choć ten sezon nie układa się po myśli Norberta Kościucha, to zamierza go skończyć z przytupem. Zawodnik Get Well Toruń przyznał, że... wciąż nie wjechał się w sezon, mimo że przed jego drużyną ostatni ligowy pojedynek.

przeczytaj cały artykuł

Flagg

Przy całym szacunku dla Norberta, tłumaczenie że nie wjechał w sezon, w połowie sierpnia jest lekko śmieszne. Jak się nie jeździ w Polsce, to trzeba szukać startow gdzie indziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Ciekawe kto mógł wpaść na taki pomysł. Zawodnikowi który prawie nie startował (coś jak Przedpełski sezon wcześniej), zarzucamy spadek Torunia? Chyba ktoś się z kimś niezbyt mądrym na głowy "pomieniał" ;)
Jednak śb - 1,033 nie poraża, jak "osiągnięcia" Toruńskiego klubu też nie.
1Nice chyba pozwoli Norbertowi się ustabilizować na rozsądnym poziomie a może nawet rozwinąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhall

Wiesz przez kogo Toruń spadł? Przez braci ,co do Chrisa lepszej jazdy się nikt nie spodziewał, ale Jack miał być Jokerem a Ty sobie sam odpowiedź czy był.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dropsss

a jak przed sezonem zaklinalem rzeczywistosc zeby sie ppzbyc swibskiego duetu bo przez nuch spadniemy to nikt mi nie wierzyl . jeszcze pociski dostawalem ze jestem kibic sukcesu :) . no to mamy teraz sukces
a ja sie zapytam A NIE MOWILEM ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sebastian Pia

Witaj Janek...pisałem w listopadzie, ze Lublin nie będa chłopcami do bicia. Toruń może mieć problem. Juniorka zadecydowała, sezon konia Miesiąca, który ambicją nie odpuści 3 cm pod bandą. AJ to nie kewlar w kluczowym momencie odpalił. Skład Torunia był nie przemyślany, a pieniądze były. Ciesze się żużel wraca do Rzeszowa....pisałem, ze Marta pociągnie, bo kto ? zycze wam awansu do Nice....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Angrift

Get Wall spadl przez p.Terminskich i ich styl prowadzenia klubu zuzlowego.Pochodna tego jest Chris Holder,Greg Hancock,Rune Holta czy PUK w składzie.Brak szkolenia juniorow na poziomie ekstraligi,wywalanie toruniakow z druzyny,konflikty w klubie z Kosciecha i w srodowisku zuzlowym.Szczegolnie p.Terminski i jego wpisy w mediach społecznościowych.To doprowadzilo do spadku.Ale o walkach wewnętrznych w klubie to w Bydgoszczy wiecie więcej niż my w Toruniu.Prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dropsss

A mozesz mi wytlumaczyc co chcesz od Grega Hanckoka z tego co pamietam mial 2 drednia w lidze jak jezdzil w Get Wellu chodzi ci o wiek ??? tysiac razy wole dziadka niz sysia aka wieczny brak formy Holdera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.