Dyskusja

Unia Tarnów PGG ROW Rybnik

Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik
17 sierpnia, 16:00

40 : 50
relacja

Kozie bobki

Ja tam nie liczę na wygraną ale na wynik 47 43 lub 48 42 to będę bardzo zadowolony bo w Rybniku będzie można postarać się to odrobic ale jak dostaniemy więcej to po ptakach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kozie bobki

Nie jesteś mój ojciec żebyś mnie tu pouczał człowieku i nie będziesz mi mówił jak mam się tu zachowywać a jeżeli masz jakiś problem to poprostu człowieku nie raguj i problem z głowy nie trawie takich ludzi co mnie tu będą mówić co mam robić i spadaj gościu i zachowaj se te komentarze dla siebie i będzie git

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kozie bobki

Ha ha ha ty sobie te rady zachowaj dla siebie powiadasz że byś mnie w rzic bił człowieku ha ha ha ty nawet mnie nie znasz i ty byś mnie chciał bic nie chciał byś mnie zobaczyć bo byś się zdziwił jaki zemnie to dzieciak jak to mówisz człowieku jeszcze raz rady to sobie zachowaj do siebie mieszkam wolnym kraju i będę pisał co mi się tu podoba i już ci powiedziałem masz problem to nie odpowiadaj i tyle

| Odpowiedz
blokuj
Zielakowski

chodzi o to ze swoimi wpisami zdąrzyłeś zniechęcic nawet naszych kibiców bo nie lubimy patrzec jak ktos z naszego środowiska jedzie wszystkich dookoła bo potem w odwecie reszta jedzie Rybnik więc sie nie dziw zreszta ci tez czasem pisalem abyś przystopował ; )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kozie bobki

Kolejny co mi daje dobre rady co może zachwile mi zabronisz tu pisać ja już powiedziałem swoje nie podoba się to nie odpowiadam i już czy to takie bardzo ciężkie do zrozumienia będę pisał co mi się podoba i nikt mi tego nie zabroni a jak się nie podoba to wypad

| Odpowiedz
blokuj
Kozie bobki

Ja to biorę na spokojnie tylko nie lubię jak mi ktos mówi co mam robić zachwile nie będę mógł nic powiedzieć bo mi tego zabronią ja jestem spokojny facet może nie kiedy za dużo gadam ale rozmawiać normalnie też umie tylko nie lubię jak mnie ktoś poucza

| Odpowiedz
blokuj
Zielakowski

ale my to wszystko wiemy tylko nie wiemy czy masz swiadomosc ze naszym kibicom taka postawa sie nie podoba, kibicuj tam jutro fest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kozie bobki

Spoko tylko nie rozumie co ja takiego napisałem wczoraj kolega napisał spokojnie że zaprasza a taki cwok napisał że czemu gada z dzieckiem albo że jestem nie poważny i tyle koniec tematu nie będę otym pierd....bo mi się niechce

| Odpowiedz
blokuj
Kozie bobki

Już ci powiedziałem jeżeli nie podobają ci się moje komentarze to nie raguj i już i masz problem z głowy a to że jadę na ludzi co mnie wkur..... i muszę zaragowac ale też umie normalnie pogadać z każdym bez obrażania bo byle kogo nie obrażam jaki ktoś dlamnie taki ja dlaniego i tyle koniec tematu

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
RybnikUnited

A ja uważam że sprawę załatwimy w Tarnowie wygrywając 43-47 Chłopaki wyciąganą wnioski z RZ a Siergiej zdobędzie min 10pkt. Może to wydawać się imposible ale jak chcemy awansować to takie mecze musimy po prostu wygrać a nie liczyć na jak najmniejszą porażkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rybnicki_Rekin

Niekoniecznie musimy wygrywać, liczy się wynik dwumeczu. Oczywiście najlepiej wygrać na obcej ziemii, ale specyfika żużla jest taka, że przygotowanie toru i depasowanie ma decydujące znaczenie. Dlatego gospodarz zawsze jest na lepszej pozycji... Przegrana po walce i minimalnym wyniku w plecy to prawie jak zwycięstwo w żużlu... Oczywiście jeśli jest na obcej ziemii :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.