Wątek dotyczący artykułu

Transfery. To może być wielki hit. Arkadiusz Milik na radarze Borussii Dortmund!

Arkadiusz Milik zagra w Borussii Dortmund? To możliwe, jeśli spełni się kilka warunków na transferowej giełdzie. W każdym razie Polak jest w kręgu zainteresowań BVB.

przeczytaj cały artykuł

Savio Manu

inna sprawa ,że na pewno po cichu chce go tez Barcelona I( moj koleszka slyszal jak na holu w robocie , dwoch typow tak gadalo i to jest raczej pewniak ) i Real Madryt ( moja Tato jezdzi na taksowce i slyszal jak kanar z cyganem się klocili ,że Real Betis , a Real Madryt i ustalili ze Madryt , wieć tez pewniak ) . A ja dzisiaj słyszałem , cos tam w wiadomsciach , fakt ,że nie całe ........ w City Polak by się przydal - zakładam ,że tu nie chodzi o City w Londynie tylko o Manchester , i że chodzi o Milika ( także też pewniak )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Śmierdzą moje bąki

Też tak słyszałem. Dodatkowo ma ponoć grać w tych wszystkich klubach na raz żeby spłacić kredyt, który wziął we frankach bo mu jakiś rudy typ nagadał żeby "wziął kredyt i zmienił pracę".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.