Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Start Gniezno postawiony pod ścianą. Wypożyczenie nie wchodzi w grę

Car Gwarant Start Gniezno w trudnej sytuacji przed drugim półfinałem Nice 1. Ligi Żużlowej. Damian Stalkowski niemal na pewno nie pojedzie do Ostrowa Wielkopolskiego, a na rynku nie ma juniora, którego można by wypożyczyć.

przeczytaj cały artykuł

PRZEMO OVIA

A ja mam nadzieję że Ostrowski Owal odwiedzi w niedzielę masa Kibiców z Gniezna i razem,wspólnie i z całej siły będziemy dopingować oczywiście w normalnej atmosferze swoje Teamy.Czy finał z Rekinami czy też nie to dla mnie nie ma znaczenia,wielu przed sezonem skazywalo Ovie na pożarcie,na porażkę a tu proszę jaki psikus:)Jedziemy dalej i z tego nalezy się cieszyć,sezon dalej trwa.Powodzonka i oby cało i zdrowo ale jednego jestem pewien .....BEDZIE SIE DZIALO W OSTROWIE.I mam nadzieję że dawna i Pierwsza Stolica Polski zawita u Nas w jak największym gronie:)Pozdrawiam Normalnych Kibiców Speedwaya.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

Wielkie dzieki ale Ostrovia na pozarcie? Niemalze wszyscy eksperci widzieli Was w Play Off. Walasek Gapinski czy Masters to silne nazwiska. Wasz awans do Play Off nie jest zadna niespodzianka. Wiekszosc przed sezonem typowala ROW Orla Ostrovie i Wybrzeze do czworki. Start z Lokomotiv mial walczyc o utrzymanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Różnie było, jedni nas widzieli w playoff, drudzy raczej skazywali na walkę o uniknięcie barażu. Ja liczyłem raczej na walkę o playoff i od początku twierdziłem że sezon będzie wyrównany i w sumie był.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-Stan-

Tylko Gapiński, czy Walasek nie będą walczyć o awans bo dla nich w drużynie ekstraligowej nie było by miejsca. Nikt realnie myślący nie podcina gałęzi na której siedzi

| Odpowiedz
blokuj
Feniks Ovia

Większość widziała nas na 5/6 miejscu. Choć fakt wyżej jak Was, w nas wierzyło 2 ekspertów, Was natomiast w play-offach widział tylko Dankiewicz. Pomylili Was z Łodzią którą wszyscy widzieli w finale :)
No nic czekamy do niedzieli gdzie spodziewam się mega emocji. Wbijajcie jak największą ilością, coś czuję że będzie na styk i wcale się nie zdziwię jak sprawa awansu do finału rozstrzygnie się w ostatnim biegu, oj będzie głośno !

| Odpowiedz
blokuj
FeciuStartGN

Fakty sa takie ze oba Wielkopolskie zespoly maja bardzo dobry sezon. Niech w niedziele beda sportowe emocje. Nie mam nic przeciwko temu aby awans rozstrzygnal sie w ostatnim wyscigu.
O kibicow ekipy gosci nie trzeba bedzie sie martwic bo bedzie ich mnostwo. Stadion bedzie bialo czerwono czarny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.