Wątek dotyczący artykułu

Wielka kasa wyssała futbol z Europy Wschodniej

Piłka nożna zawsze była domeną wielkich lig zachodnich. A jednak raz na jakiś czas ludzie ze Wschodu potrafili stworzyć drużynę, która rzuciła wyzwanie bogaczom. Teraz to tylko mrzonka.

przeczytaj cały artykuł

Arkadiusz Piechulski

Do exyou.Chlopie nie wiem czy Ty byłeś kiedyś w Czechach czy Słowacji ,a jeśli już to chyba na piwie.Jestem tam osobiście non stop i nie mów nam jakim sportem nr 1 jest w tych krajach.W każdym barze ( który z ciekawostek jest nawet w największej diurze-wsi ) oglądają cały rok hokej .Nawet latem .Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
exyou

Taaaa jasne.....dziwne że każdy dziennik sportowy w Czechach to połowa o nożnej i kilka stron o hokeju, w innych mediach też raczej nożna. Na ichniejszych sportowych faktach, przeglądach sportowych 80% nożna jednak, więc nie przekonaliście mnie.
W Polsce też żużel w wielu miastach numer jeden a w skali kraju może na czwartym, piątym miejscu.A zresztą hokej nudny i durny sport, niech się podniecają pepiczki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janko Walski

w czechach i na slowacji hokej, u nas żużel i siatkówka - zgadza się - są popularniejsze. ale tylko dlatego, że piłka nożna w tym rejonie w wydaniu klubowym to dno. jak mam do wyboru nędznych kopaczy nie potrafiących wymienić 2 podań i siatkarzy z czołówki światowej to zawsze wybiorę siatkówkę.
potencjał w polsce na piłkę jest ogromny ale niestety jest jak jest. pewnie nawet znalazły by się pieniadze na stworzenie dobrych klubów ale nikt nie zainwestuje z myslą o paru meczach pucharowych w sezonie bo to za mało. na polską ligę wystarczy paru weteranów z bałkanów i kibole zadowoleni, że mają okazję do wyżycia się i śmiania się z januszy. w ten sposób nigdy nie wyjdziemy z dna, z roku na rok będzie tylko gorzej.
potrzebna jest mocna atrakcyjna liga. żaden pojedynczy kraj w rejonie nie jest w stanie takiej stworzyć ale wszystkie razem już tak. liga międzymorza byłaby dla mnie atrakcyjnym produktem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.