Wątek dotyczący artykułu

Mocne słowa o śmierci Kosteckiego. "Zgromadzone dowody świadczą o zabójstwie"

Roman Giertych, który jest pełnomocnikiem zmarłego pięściarza, dał do zrozumienia, że jego zdaniem Dawid Kostecki nie popełnił samobójstwa. "Zabójstwo" - użył takiego zwrotu.

przeczytaj cały artykuł

Oko Na Maroko

Dlaczego nie pozwolono na powtórną sekcje? Jeśli prokuratura nie mialaby nic do ukrycia, to mogla tą druga sekcja zamknac usta niedowiarkom... jeżeli byly błędy i nieprawidłowości, to lepiej zakopac trupa, bo zaczyna smierdziec.
Praworządność w tym kraju, to kpina

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Po pierwsze - w listopadzie 2015 to nie była próba samobójcza Kosteckiego tylko ciężkie pobicie. W tym czasie był on wzywany na przesłuchania do prokuratury w innym mieście. Ciekawe, czy ktoś chciał mu zamknąć usta i zastraszyć pozostałych? "Cygan" nie chciał o tym mówić.
Po drugie - politycy to byli wmieszani w aferę burdelową na Podkarpaciu, łącznie z ludźmi z CBŚ ...a kto to ujawnił ? Kostecki. Ciekawe, dlaczego tak długo zwlekano ze śledztwem. Ciekawe, gdzie się podziały nagrania z politykami, zwłaszcza z jednym, tym z 15-latką (...a były! są świadkowie, co je widzieli. Ci jeszcze żyją)
Ciekawe, że Kostecki był już trzecim świadkiem w tej sprawie, który "zmarł samobójczą śmiercią". Grzegorz W. , Maciej G. i teraz Kostecki. Został tylko jeden a ten boi się o swoje życie. Jak Kostecki przed śmiercią.
Tak, masz rację, żerować na czyjejś śmierci jest bardzo nie na miejscu. Zwłaszcza, gdy komuś to przynosi korzyści i kogoś chroni... Ciekawe, kogo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Ty masz czlowieku schozifrenie. Teorie spiskowe ze agenci CBS korzystali z burdelu i przez to czlowiek zostal zamordowany w celi przy swiadku (wspolwiezien byl caly czas w celi)?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
obiektywny

Wyznawco pisizmu, czytaj ze zrozumieniem! Gość (grolo) pisze, że m.in. CZŁONKOWIE dojnej zmiany korzystali z agencji towarzyskich na podkarpaciu! Jeden z nich (ten od 15-to latki), "miłośnik przestworzy "podał się do dymisji! Podkarpackie wróble ćwierkają, że z uciech w tych agencjach korzystał także minister znany jako "magister zero"!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Stelmet_Falubaz

Badania byly robione w laboratoriach w roznych krajach ale dla ciebie "dowody" Giertycha sa bardziej wiarygodne :DD
Nie rozsmieszaj mnie i juz nie marnuj mojego czasu multikontowcu manipulancie.
Ktos ci za to placi?
Obejzyj sobie "Nocna Zmiane" i idz spac :DD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
obiektywny

A gdzież są wyniki tych badań z "laboratoriów w różnych krajach"! Może jakieś namiary na te "wyniki badań"? I jeszcze cytat z twoich wypocin: "Nikt przy swiadku by nikogo nie mordowal za to ze ktos byl w burdelu. Czy ty sie pytales w burdelu ile dziewczyna ma lat?" Czyli jednak zakładasz, że entuzjasta podniebnych lotów był w burdelu tylko nie pytał ile dziewczyna (Ukrainka) ma lat!
P.S.Nigdy nie byłem w burdelu (czego niezmiernie żałuję, może nadrobię zaniedbania) więc nie mogłem zapytać dziewczyny ile ma lat! Na tym kończę pseudo dyskusję z tobą ( nie ten poziom intelektualny)! Przyjemnych snów!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Maciej ZG

To czemu tak cicho w tym temacie dowodów? Gdzie śledztwo? Czemu komisja się nie spotyka? Niestety w obecnych czasach każdy ma swoją wizje świata i ciężko kogoś przekonać że białe jest białe. A co tak cicho o Piebiaku w TVPis? Politycy są wszyscy tacy sami nie daj się zmanipulować. Społeczeństwo musi mieć nad nimi kontrolę a obecnie ta kontrola krok po kroku jest wygaszana ☹️

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Modafi

Gdzie cicho ? Oglądalem dzisiaj minęła 20 na tvp info i polowa programu byla o nim, więc przestań gadac bzdury jak nie jestes w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Maciej ZG

Jakbyś poczytał cały wątek to byś wiedział komu i o czym odpisywałem. Podpowiem tylko że nie pisałem o śledztwie Kosteckiego. Pozdrawiam tego co jest w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
głos z Rzeszowa 61

Ty reprezentujesz podobny stan umysłu jak p.WITEK co oficjalnie mówiła , że o zbrodni katyńskiej dowiedziała sie uczyła] z przedwojennych podręczników . " „Prof. Henryk Zieliński umożliwił mi dostęp do prohibitów i z zapartym tchem siedziałam w bibliotece i czytałam. To były przedwojenne gazety i książki historyczne z okresu międzywojennego. Stamtąd czerpałam wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow” – mówi posłanka o swoich studiach na Uniwersytecie Wrocławskim ".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Modafi

Wszystko wiedzący, wez mi podaj chociaż jeden poprzykład, gdzie przy takiej katastrofie jak ta w Smolensku, strona poszkodowana czeka 9lat na oddanie wraku ? Pokaz mi przykład podobnej katastrofy, gdzie resztki samolotu zostają zebrane w jednym miejscu i dokładnie umyte i to jeszcze przez stronę ktora może mieć sporo za uszami. Jeden przykład katastrofy o podobnej skali !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Szef na worku

Witamy w Rosji. Myślisz,że jak Putina Macior postraszy WOT to mu poleci po rajtach i odda wrak?Rosja to nie kraj to stan umysłu. Fikać więcej to szybciej oddadzą. Znasz to powiedzenie,że im większe represje tym większy opór? Tu jest coś w ten deseń. Pisiorki plujące na Rosję straszą Putina dowodami. Wybuchającymi parówkami i rozpędzaniem skrzydła samolotu i uderzaniem nim w drzewo. Masa i pęd. Mówi wam to coś? Nie ma co się z koniem kopać i z moherem o polityce dyskutować. To jest Rosja.Ogarniasz temat. Parę dni temu coś tam wybuchło.Wiesz co? Cały świat wie co ale w tvp rossija mówią,że to ptak się zesrał. I w co wierzysz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Modafi

Gdzie o tym bylo ? W czarnych skrzynkach ? Przeciez to Rosja byla w ich posiadaniu, mieli mnóstwo czasu by zrobic z nimi co chcieli. Nawet gdyby podłożyli glos myszki miki, że byla w kabinie i mowila cos do pilotow, to tez byś w to uwierzył ? No ludzie.....!! Ponawiam pytanie, podaj mi chociaz jeden przykład podobnej katastrofy w ktorej to zginęły najważnejsze osoby w panstwie, i gdzie przy badaniu jej przyczyny popelnoino tyle błędów ! Moze np dla Ciebie normalnym bylo to, że rosjanie bardzo dokładnie umyli wrak samolotu ? Najważniejszy dowod w sprawie !!...... a ci jak na zwyklej myjni, umyli wrak, ale PO CO ? Moze ty mi wytlumaczysz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
grolo

Czytałeś chociaż ten artykuł ? "Najbliżsi pięściarza starali się o drugą sekcję, niestety nie doczekali się zgody." To proste do przeczytania. A także do zrozumienia.
Znasz prawo? MUSI być zgoda prokuratury na sekcję.
Naprawdę nie ośmieszaj się. Naiwnością lub nadgorliwością (a pewnie jedno i drugie ? ). Ile masz lat?
PS. To wręcz niewiarygodne, że ktoś w tej sprawie może wysuwać "argument" o "mordzie Polaków w Smoleńsku" ! Mord Polaków to był - ale POD Smoleńskiem, w Katyniu. Przez cztery lata nie znaleziono NAJMNIEJSZEGO dowodu na zamach w 2010 - a wydano na to GRUBE MILIONY . Z naszych podatków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Stelmet_Falubaz

Czyli ty wiesz ze zamachu w Smolensku nie bylo i mowisz ze bokser zostal zamordowany.
I kto tu sie osmiesza?
Rodzice moga zrobic sekcje na wlasna reke. Dziwne ze jeszcze nikt sie nie poskarzyl do EU!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Modafi

Jakim niedowiarkom ? Idę o zakład, że gdyby przeprowadzono drugą sekcję zwłok i ona tez by nic nie wykazała, to i tak taki Giertych i jemu podobni pisaliby, że to tez zostało sfingowane. Wiesz kiedy sprawa Kosteckiego ucichnie ? Tuż po jesiennych wyborach. Wtedy własnie śmierc Kosteckiego nie będzie już prawie nikogo interesować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.