Wątek dotyczący artykułu

Puchar Świata bez Bednorza, Konarskiego i Nowakowskiego. Heynen: Każdy zawodnik dostał wolną rękę

- Zawodnicy, których nie ma w kadrze na Puchar Świata, sami zdecydowali, że nie chcą w nim zagrać. Nie ma to jednak żadnego wpływu na to, jak będę ich oceniał - mówi nam selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Vital Heynen.

przeczytaj cały artykuł


Mirosław Popielarski

Nikogo chyba nie powinno dziwic ze pierwszym kryterium u sportowca to sa pieniadze ktore ma dostac ...drugim i nie mniej wazym jest narodowosc ...Niemcy ..oraz Zydzi nie chca zeby ich indentyfikowano z Polska i flaga bialo czerwona ...Czasa i pochodzenie ...reszta da sie uzgodnic ....i scierpic....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertW18

Trochę dziwna to wypowiedź, bo nieco niejasna i może prowadzi do nieporozumienia.
Były długie okresy w dziejach Polski, gdy za oczywiste uznawano, że sprawy narodu stoją przed zarobkami. Dotyczyło to też sportu i występów jako Polak/Polka.
Dlatego - chociaż może nie jest to dziwne, że niektórzy zawodnicy na pierwszym miejscu stawiają zarobki - trudno się zgodzić, że w ogóle i dla każdego zawodnika "pierwszym kryterium u sportowca to sa pieniadze ktore ma dostac".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.