Dyskusja

Laszlo84

55-35 Gdy potrzebne były nam punkty Karpowa w pierwszym meczu to robił T,D nerwowy coś ostatnio się zrobił ja bym go tez posadził na ławie
Co do Brzozowskiego to zobaczymy czy zostanie i czy poradzi sobie w pierwszej lidze
[A gdzieś czytałem że nie chce za bardzo pchać się do pierwszej ligi I że woli jeździć w drugiej ]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Krosno jest za daleko, na moje to zostanie u nas, ewentualnie Skorpiony, ale na pewno w okolicach centralnej Polski, albo jeszcze nad Morzem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej TRybus

Dzisiaj odległość nie ma znaczenia lecz wysokość kontraktu i wypłacalność klubu . W sobotę np Pickering jedzie w Angli, a w Niedzielę o 16,30 jedzie w Krośnie . Czyli da się . Jeżeli kasa za zdobyte punkty odpowiada zawodnikowi to pojedzie w każdym klubie tylko musi udowodnić przydatność na torze zdobyczą punktową i sercem do walki , by nie zakończyć sezonu na ławie po jednym występie i nie chodzi tu np o Brzozowskiego . Wiele rzeczy można przygotować z pomocą klubu, nawet logistykę , ale nie wszystko da się przewidzieć .
Sajdulin, ktòry miał jechać zorganizowane miał wszystko ( hotele , itd ) , ale nie pojedzie bo złamał nogę w Rosji .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Polaczek69

Kiedyś w wywiadzie mówił, że zmienił swój mindset i jeśli wejdziemy do pierwszej ligi, będzie tak skutecznie jeździć(Oby to sie faktycznie sprawdziło). Z innej półki kapitana nie wybiera sie na 1 sezon, Kamil wiedział, na co sie pisze. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.