Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal - Włókniarz: Gorzowianie tylko zremisowali i zmarnowali wielką szansę! Stal pojedzie w barażach (relacja)

truly.work Stal Gorzów zremisowała z forBet Włókniarzem Częstochowa 45:45 i zmarnowała szanse na uniknięcie baraży. Wicemistrzowie Polski sprzed roku sezon w rundzie zasadniczej kończą na siódmym miejscu.

przeczytaj cały artykuł

Qellq

Cóż... Choć osobiście tego nie chciałem to jest to sprawiedliwe bo to co reprezentowali przez cały sezon to było dno, oprócz Bartka i Thomsena (jak na 1 sezon uważam, że jeździł ok). Szymon i KK jakieś przebudzenie było ale to już za późno... Kildemand - wiadomo... Chomski nie może mieć więcej niż 7 zawodników w drużynie bo nie będzie wiedział co z nimi zrobić... Był Jakobsen, którego mógł wystawić ale oczywiście nie potrafi myśleć i podjąć męskiej decyzji... No i nasza "perełka" Karczmarz - nigdy w życiu nie widziałem tak wielkiej ci*y na żużlu jak on... amator zamyka gaz przy starcie kiedy trzeba walczyć na łokcie/pójść za koło kogoś żeby napędzić się po dużej... w skrócie wszędzie kiedy tylko może... Jak dla mnie to marnowanie miejsca juniora, bo wolałbym wstawić jakiegoś młodego, który już by się uczył i walczył, a Karczmarz to taka mameja, która wszystkiego się boi... Podsumowując baraż się należał i jest sprawiedliwy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Geronimo

Co do Karczmarza to się zgodzę , przecież on woził Doyla jak był w Falubazie. Poza tym baraże są bardzo kosztowne dla klubu ekstraligowego ale Stal spokojnie się utrzyma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qellq

To nie sprzęt tylko głowa... Chłopak się po prostu boi i odpuszcza... wystarczyłoby na starcie pójść na łokcie, potem zablokować kogoś i wejść za koło/pod łokiec. Sprzęt ma i to dobry ale żaden nie będzie ci jechał jak odkręcasz tylko 70% manetki... Nie wiem dlaczego ten chłopak tak się zablokował ale marnuje karierę przez to

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Robertzg

No własnie. W playoff jeden mecz przy dobrej frekwencji, potem wyjazd, i dwu mecz o pietruzkę przy pustym stadionie prawie. Baraż tańszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Qellq

Zastanowić ? Napisałem prawdę... nie jest wniosek po 1 meczu a podsumowanie całego sezonu... Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyjąć do świadomości, że jest się po prostu słabym. Trzeba zauważać swoje słabości i błędy żeby nad nimi pracować bo wtedy można być lepszym, a jeśli on ich nie widzi lub przez takie coś nie wytrzymuje presji to może nie jest to sport dla niego po prostu. Blokadę, którą teraz ma głowie sprawia, że marnuje właśnie swoją przyszłość w żużlu, a przynajmniej przyszłość w Ekstralidze (może jakiś 2 ligowiec ewentualnie 1 liga)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.