Wątek dotyczący artykułu

Sparing. Australia pokonała USA po świetnym widowisku. Patty Mills bohaterem, porażka Amerykanów po 13 latach

Znakomita końcówka Patty Millsa doprowadziła reprezentację Australii do historycznej wygranej nad USA 98:94 w sparingu przed MŚ. "The Boomers" wygrali z Amerykanami pierwszy raz w historii, a ci z kolei przegrali pierwszy mecz od 13 lat.

przeczytaj cały artykuł

Marcin Marcińczyk

... na litość boską!!! Od kiedy to, sparing jest meczem oficjalnym???!!!
Definicja dla pana "redaktora":
Mecz towarzyski, potocznie sparing – w sporcie (np. piłka nożna) spotkanie odbywające się poza oficjalnymi rozgrywkami (liga, puchar, superpuchar, mistrzostwa międzypaństwowe). Stawką takiego spotkania nie są więc punkty czy awans do następnej rundy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Bielewicz

Cześć, dzięki za wyłapanie błędu. Wiedziałem o tej statystyce ale w zły sposób ja przedstawiłem. Czasem konieczność wstania w weekendowy dzień o 6 rano żeby obejrzeć mecz i wrzucić z niego relacje zanim wszyscy się podniosą może spowodować wystąpienie małego chochlika. Dzięki i pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.