Wątek dotyczący artykułu

Dawid Kostecki pochowany. Wzruszające chwile na pogrzebie

Dawid Kostecki w sobotę spoczął na cmentarzu Pobitno w Rzeszowie. Zmarłego na początku sierpnia pięściarza pożegnała rodzina i najbliżsi.

przeczytaj cały artykuł


grolo

Fakty: Ślady - otarcia, siniaki, zranienia - nie stare ale świeże. Opisał je doświadczony prokurator Kapuściński. Zalecił zbadanie śladów na szyi - jak po nakłuciu (lub od paralizatora). Niedoświadczona prokurator Domańska (rok stażu) to wszystko zignorowała. Szybko ogłosiła samobójstwo. Mimo iż nie wskazywały na to żadne przesłanki psychologiczne. Mimo iż wcześniej Kostecki zgłaszał obawy przed osobami trzecimi.
Fakty poboczne: młoda pani prokurator dostała awans od Ziobry (przeniósł ją do Warszawy) a w ogóle prokuratorem została dzięki Ziobrze (nawet nie zdawała na aplikację) .
Pytanie 1: dlaczego sprawę przekazano niedoświadczonej prokurator? (rok stażu). Dlaczego akurat tej ?
2. Dlaczego pozwoliła sobie na tak poważny błąd w procedurze?
3. Dlaczego prokuratura z takim uporem uniemożliwiła powtórną sekcję? Pogrzeb był odkładany o dwa tygodnie, bo rodzina usilnie starała się o to. Nadaremnie. Zwłoki nie zostały zbadane na obecność toksycznych substancji (np odurzających) a te rozkładają się po kilkunastu godzinach...
4. Dlaczego Kostecki był przewieziony do Białołęki, gdzie byli jego wrogowie i dlaczego był tam trzymany tak długo? . POŁTORA MIESIĄCA. Przywieziono go 18 czerwca (do sprawy, przełożonej na 14.sierpnia).
4. Dlaczego ignorowano jego obawy?
6. Dlaczego wsadzono go z grypserą?
itd itp ... Nie bądź ślepy...
-
Przekaz, nadany "publicznym" mediom i trollom - "to był bandyta a teraz cicho nad tą trumną". Ale czy naprawdę nie widzisz tego, że ze strony władzy NIE MA ŻADNEJ WOLI, by te wątpliwości (bardzo uzasadnione) wyjaśnić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.