Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - Falubaz: Chris Holder pożegna się na smutno. Rozwijał się i upadał razem z klubem (zapowiedź)

Jeśli w Get Well po sezonie 2019 rzeczywiście dojdzie do rewolucji, to niedzielne spotkanie ze Stelmet Falubazem Zielona Góra może zakończyć w Toruniu pewną epokę. Z klubem po 12 sezonach i w dwusetnym meczu pożegna się Chris Holder.

przeczytaj cały artykuł


Tyghlon

Nie znęcajcie sie już nad tym Apatorem , każdemu klubowi taki sezon sie przytrafi kiedyś , liga bardzo mocna a ktoś musi być najsłabszy nie ma innego rozwiązania tylko że spadek i Nice liga wcale nie jest taka tragedia a nawet może być początkiem , odrodzeniem zbyt mocno demonizuje sie tu w Elidze Nice lige . Na miejscu kibiców Get Wel poszedłbym na stadion i pożegnał się z Eligą dzisiaj i zawodnikami bo większość odejdzie i właśnie im dużo kibice zawdzięczają więc coś im się tam należy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaro71

Taki sezon przytrafi? 3 ostatnie sezony tak słabe mieli i juz 2 lata temu mieli spać ale G Łaguta ( sprzedawczyk-sterydziarz) zafundował im utrzymanie i spadł wtedy ROW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.