Dyskusja

PGG ROW Rybnik Unia Tarnów

PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
25 sierpnia 2019, 14:30

54 : 36
relacja

Zielakowski

My nadal mamy plan aby skupiać sie na nadchodzącym meczu a Gniezno mi sie wydaje w razie awansu znajdzie fundusze i awans bedzie. Teraz taka gadka bo nic pewnego. Więc trzeba jechać na maxa w każdym meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

tak mi się tez wydaje że Sks jak awansuje do finału do będzie szukać sponsora na EL a że sport robi sie coraz bardziej popularny mam nadzieje że znajdą i finał będzie zacięty z wami oczywiście :) tak samo jak baraże , niech będą dobre zawody bo już mi mało żużla a to tydzień dopiero jak się skończył ! POzdro i powodzenia Zielaku ! obys tam się otarł chociaż o pośladek Marcelinki w parku maszyn :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
666 Motor 666

Start musi wejść do EL bo moj dobrży kumple z którymi piję Nigthmar i Quźnia obiecali w ramach dziękczynienia zrobić po lodzie każdemu bezdomnemu w Lublinie i oni teraz za Wielki Sks kciuki trzymają a niejeden się już zesrał od tego trzymania.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.