Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. ŁKS - Legia: magiczna przemiana Wojskowych w przerwie. Seria porażek beniaminka trwa

Przegrywali 0:1 i 1:2, ale zdołali odrobić straty i zgarnąć trzy punkty. Legia Warszawa pokonała po emocjonującym meczu w Łodzi ŁKS 3:2. Dwa gole dla Wojskowych zdobył Jarosław Niezgoda.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

No i pytanie czy takie chłopaki jak Karbownik i Praszelik nie mogą grać częściej? Dzisiaj trzeba pochwalić Vukovicia za oszczędzanie składu na mecz pucharowy. W czwartek pisałem o profesurze Lewczuka, a dziś można napisać o profesurze Antolicia. Znakomity mecz. Gwilia przez 30 minut też pokazał klasę. Szkoda tylko Kante i Carlitosa, trudno zrozumieć upór trenera w tej kwestii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.