Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. ŁKS - Legia: magiczna przemiana Wojskowych w przerwie. Seria porażek beniaminka trwa

Przegrywali 0:1 i 1:2, ale zdołali odrobić straty i zgarnąć trzy punkty. Legia Warszawa pokonała po emocjonującym meczu w Łodzi ŁKS 3:2. Dwa gole dla Wojskowych zdobył Jarosław Niezgoda.

przeczytaj cały artykuł

krysmet

Wladze LKS Lodz maja na poniedzialek wazne zadanie:podziekowac slabiutkiemu trenerowi Moskalowi za brak pomyslu na prowadzenie zespolu,
Uwazam,ze:
nazywanie tych ludzi : Ulatowski,Rumak,Podolisnki,J.Zielinski(aktualnie Arka G) Moskal - trenerami pilki noznej to jawna profanacja tego zawodu.
Panowie,do lasu grzyby zbierac lub inne "lesne runo".Pilke zostawcie fachowcom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Zieliński to dobry trener, ale niestety ma najsłabszy kadrowo zespół w ekstraklasie. Moskala też bym się nie czepiał. ŁKS nie gra źle i w końcu zacznie punktować. Co do reszty trenerów, których podałeś to raczej się zgadzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krysmet

Moskal gra ladna dla oka pilke-zgadzam sie z tym.ale "ladna dla oka " pilka punktow nie daje.Ogladam Moskala od dawien dawna,jako pilkarza-super,waleczny.I jako trenera.....hmmm,tutaj juz nie jestem taki pelen entuzjazmu odnosnie Jego umiejetnosci.
Zielinski,nie wiem dlaczego-ale nigdy nie przypadla mi do gustu Jego praca w klubach-znaczy wyniki pracy.Jego futbol ciezko sie ogladalo.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.