Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi: Wymiana zdań na wizji. "Komisarz nie przygotowuje toru, to Fogo Unia była taka mocna"

Czy Fogo Unia jest taka mocna, czy może Betard Sparta miała problem z przygotowaniem toru? Nad tym dumali w Magazynie PGE Ekstraligi Piotr Świderski i Leszek Demski. Obaj mieli trochę inne zdania.

przeczytaj cały artykuł

Robertzg

Gdzie są teraz ci, którzy jeszcze tydzień wcześniej pisali jak rośnie drużyna wrocławska, jak rośnie ich forma i , że mogą wygrać tytuł mistrza. Gdzie są ci, którzy po zwyciestwie Gorzowa z Lesznem mówili, że gorzów się odbudował i łatwo wygra z Czewą ( Komarnicki). Jak teraz jeszcze bardziej zastanawia zwycięstwo Gorzowa a Lesznem. Czy Karczmarz był ten jeden raz w sezonie tak szybki, czy Leszno jechało na wstecznym;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wirus szczecin

Karczmarz z Lesznem pojechał mecz życia może miał silniki od Bartka pożyczone nie wiem dlatego wygrali a z Częstochowa zdobył tylko punk ustawowy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL.G_1771

Na Władka opinie i ekspertyzy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka jakbyś nie wiedział, interesujesz się żużlem od wczoraj? Jest stronniczy i zapatrzony na Stal chociaż i tak w miarę wyluzował jak na niego chociaż tym o czym piszesz się zbłaźnił. Ja też sądziłem że bez Fredki nasze szanse są duże na wygraną za 3 ale moja drużyna poza Bartkiem i Szymkiem odarła mnie ze złudzeń. Taki sport, teraz tym bardziej się obawiam tych baraży bo o ile Ostrów jest do objechania o tyle jeśli trafimy na Rybnik jakimś cudem(faworyt finału I ligi) to lecimy z Toruniem do I ligi.

| Odpowiedz
blokuj
AveMotor

Dlaczego uważasz że Rybnik jest mocniejszy niż Ostrów,uzasadnij ?
Ja uważam że Ostrów to najgorszy możliwy rywal dla Stali Gorzów w barażach.
Walasek i Gapiński byli zawodnicy Stali,wiedzą jak się jeździ na Jancarzu.
Klindt doświadczony waleczeny duńczyk,Masters w życiowej formie,Loktajew jeśli głowa wytrzyma jest w stanie wygrać z każdym w Ekstralidze,juniorzy nie najgorsi.
Jedyny minus Ostrowa to ich domowy tor - łatwy dla gości,ale jeśli zrobią na nim beton ala Gniezno to różnie może być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
STAL.G_1771

Wszystko się zgadza ale kluczowym czynnikiem który przemawia za Rybnikiem i byłoby ich siłą to doświadczenie ekstraligowe, którego Ostrów nie ma, mimo iż w ich składzie znajdują się 2 nasi byli zawodnicy. Saszka jest zdolny i potrafi wygrać z każdym ale on się spali w moim odczuciu poza tym nie napisałem lekceważąco o Ostrowie tylko uważam że jeśli mamy jakieś szanse to są one większe w starciu z nimi aniżeli z Rybnikiem, który ma trudniejszy od Ostrowa tor jak słusznie wspomniałeś.

| Odpowiedz
blokuj
STAL.G_1771

Ogólnie to będzie cholernie ciężko obronić ekstraligę i już się mentalnie zaczynam z tym godzić i zbierać na kupno karnetu na I ligę.

| Odpowiedz
blokuj
jaro71

Chyba sobie jaja robisz spokojnie się utrzymacie popatrz na nazwiska z 1 ligi obojętnie który drużyny...nawet kildeman będzie ich objerzdzal...

| Odpowiedz
blokuj
Plachol

Taki kolega pewny? u nas poza Griszą były same nazwiska z pierwszej ligi...a druga sprawa, nie zapominaj, że drużyna z I ligi będzie rozjeżdżona, w ciągu meczowym....tak się na nas potknęła Stal Rzeszów dwa lata temu...

| Odpowiedz
blokuj
Kazimierz Klimek

jak juz tak chcesz szukac, to napisz, ze ten sezon jest wogole bardzo dziwny i cudow co niemiara
z czworki finalistow - gdyby tak sadzic po wynikach na gorzowskim torze, to by wyszlo, ze Leszno i Wroclaw slabe, Zielona Gora najmocniejsza , ewentualnie Wlokniarz tez niezle
Leszno traci punkt w Grudziadzu
Lublin wygrywa w Toruniu
Gorzow ma conajmniej trzy realne szanse zdobycia bonusa i wszystkie kladzie, choc do pewnego momentu we wszystkich trzech przypadkach maja sytuacje pod kontrola
mecz Wroclawia z Lesznem to niespodzianka i nikt mi nie powie, ze taki wynik przewidzial
radze zwrocic tez uwage, ze nie tylko karczmarz przezywa niespodziewana zwyzke formy (choc akurat u Rafala to, co objechal w meczu z Unia to jest to, co mozna bylo oczekiwac od tego jeszcze niedawno mocnego punktu kadry juniorow, ktoremu Polska zawdzieczala medal), takie niespodziewane wzloty i upadki mieli Kosciuch, Holta a w ostatnim meczu Smektala (vs kiepski w sumie wystep Kubery)
oczywiscie podobnie Kasprzak
i nie chce mi sie wymieniac, aby nie popelnic pomylki, ale ogolnie malo bylo zawodnikow, ktorzy by jezdzili caly sezon na tym samym , ustabilizowanym w miare poziomie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.