Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi: Wymiana zdań na wizji. "Komisarz nie przygotowuje toru, to Fogo Unia była taka mocna"

Czy Fogo Unia jest taka mocna, czy może Betard Sparta miała problem z przygotowaniem toru? Nad tym dumali w Magazynie PGE Ekstraligi Piotr Świderski i Leszek Demski. Obaj mieli trochę inne zdania.

przeczytaj cały artykuł

Tommy DeVito

W ten weekend obejrzałem wszystkie mecze e'ligi plus studio (rzadko mi się to zdarza). Komentowanie na kanale nsport jest na dobrym poziomie również studio jest na dobrym poziomie, wiadomo każdy ma swoją teorię i rację, jest dyskusja poruszane są kontrowersje i to jest najważniejsze dla widza.
W piątek zwróciłem uwagę na komentowanie na stacji eleven, panowie którzy komentują tam żużel to jest jakieś nieporozumienie, kpiny i lekceważenie kibica! To jest normalnie żart puszczać kogoś takiego do komentowania, kogoś kto ma zerową wiedzę na temat żużla, redakcja pewnego portalu żużlowego również zwróciła na to uwagę.
Cyt.
"P. S. Oglądaliście mecz Stali Gorzów z Włókniarzem? Odnieśliśmy wrażenie, że pewien ekspert nie ma kompletnie szacunku do widzów. Rozumiemy, że nie musi wiedzieć wszystkiego. Ale chociaż cokolwiek...."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Sirek

Czy tym pseudo stronniczym ekspertem, który raz za razem złowróży Włókniarzowi jest Mirosław Kowalik? Ja naprawde nie rozumiem w jakim celu ten czlowiek jest zapraszany.. czy to do studia czy do mikrofonu... aż zionie odn iego niechęcią do Czestochowy, czego przykład dał w meczu z Grudziądzem ale i teraz kiedy przed 15 biegiem otwarcie przyznał, ze trzyma kciuki za 5:1 dla Stali Gorzów... Moim zdaniem komentator nie powinien otwarcie prezentować swoich preferencji. Pomijając już brak wiedzy komentatorów bo to też jest prawda.. ba, oni niekiedy zachowują się jakby komentowali jakiś inny mecz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaro71

Co by nie było ostafinski jest najgorszy najmiejprofesjonalny amator.Osoba która nie powinna w ogóle się tym zajmować..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.