Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: Serena Williams bezlitosna dla Marii Szarapowej. Venus kontra Elina Switolina w II rundzie

Serena Williams w 59 minut rozprawiła się z Marią Szarapową w I rundzie US Open 2019. Venus Williams rozbiła Saisai Zheng i zmierzy się z Eliną Switoliną.

przeczytaj cały artykuł

Baseliner

Zdajesz sobie sprawę, że na taki poziom motywacji weszła tylko dlatego, że po drugiej stronie siatki była osoba, której szczerze nienawidzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

Tym bardziej dziwi bo gdyby umiała sobie wyobrazic ze zawsze stoi tam Masza szlemow mialaby z 40 a ona walczy od 3 lat o rekord Margaret haha laly ja Muguruzy Kerbery osaki halepy a wystarczy pomyslec ze tam jest biedna Szarapowa ale nieee lepiej teatrzyk i show robić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Znam ten mit założycielski i jak to mit robi na mnie wrażenie, chociaż w niego jak to w mit nie wierzę. :) Ze "szczerą nienawiścią" Sereny jest jak z obrazą uczuć religijnych - kto ją ustali? Jak zmierzyć poziom uczucia? Jak zbadać, czy ta nienawiść w ogóle występuje? Fakt prasowy to za mało dla zarzutu tak dużego kalibru. Poza tym abstrahując od podłoża wygrana w takim stylu, Top 10 w wieku 38 lat robi wrażenie i pozwala rywalizować na kortach z podniesionym czołem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.