Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Celowy upadek Protasiewicza? Nic z tych rzeczy. "To groziło minimum kalectwem"

Piotr Protasiewicz dziwi się opiniom, że celowo upadł na tor w jednym z biegów meczu Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (46:44). - To groziło minimum kalectwem - mówi kapitan zielonogórzan.

przeczytaj cały artykuł

vercik9

Po co wy drążycie dalej ten temat? Jeden artykul już dziś był na ten temat? Panie Borek a może zamiast cytować za kims słowa zadzwoniłby pan do samego Piotra i spytal o szczegóły. Ja byłem po meczu w parkingu i Piotr powiedział zupełnie co innego. Ale najlepiej jest pisać żeby tylko było znow o Toruniu. Prawda jest taka ze Torun 1 raz w tym sezonie pojechal ostrzej i od razu wielki lament. Gdyby zespol z takim zebem jechal caly sezon to moglo być inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pitekzg

to teraz nasuwa sie pytanie - dlaczego pojechał ostrzej i z zębem powodując kontuzje Nickiego i dwa groźne upadki ?? czy nie lepiej było odjechać te spotkanie bezpiecznie cało i zdrowo bo i tak wszystko było już jasne w kontekście końcowej tabeli ? czy to kompleks Falubazu i wydarzeń z 2013 r i po drodze batów jakie druzyna torunska dostawala od zielonej góry ?? dla mnie osobiscie taka jazda to była wyłącznie głupota ...ale na szczęście w przyszłym roku nie będą już mieli takiej okazji . karma wraca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vercik9

Nie chce wchodzić z Toba w polemikę.Wiec tylko tak krotko. Czy Jack spowodowal kontuzje Nickiego? patrząc obiektywnie nie. Bo jak pisałem była to sytuacja torowa. Hak wszedł w kolo Nickiego i nastapilo szczepienie się zawodnikow. Odjechac bezpiecznie i zdrowo to można trening a i to nie zawsze się udaje. O kompleksie falubazu się nie wypowiadam bo szkoda czasu na potyczki gimnazjalne. Obejrzyj kolego ubiegłoroczny mecz tych druzyn w Toruniu i w takim razie napisz jak oceniasz jazde Dudka. Czy tez jechal z zasadami fair.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
pitekzg

pisząc " dlaczego pojechał ostrzej i z zębem powodując kontuzje Nickiego " - miałem na myśli Twoja wypowiedź odnośnie całej drużyny Torunia, którą zamieściłeś w swoim poście. Nie obwiniam tutaj Jacka bo wiadomo to jest żużel i takie rzeczy sie zdarzają. bardziej mi chodziło o ogół , że można to było skończyć bez kontuzji, a oglądając ten miałem wrażenie , że Toruń chciał za wszelką cenę coś udowodnić. I niestety dla nas skończyło się jak skończyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wawi L

Gdyby zespol (Toruński) z takim zebem jechal caly sezon to moglo być inaczej

To pewne, już by nie było komu jeździć w całej ekstralidze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Tańczący z łopatą

"Prawda jest taka ze Torun 1 raz w tym sezonie pojechal ostrzej i od razu wielki lament. Gdyby zespol z takim zebem jechal caly sezon to moglo być inaczej."
Co ty człowieku za brednie wypisujesz. Toruń pojechał ostrzej i od razu wielki lament? Odrobinę szczęścia mniej i twoi idole skasowali by 3 zielonogórskich żużlowców zamiast jednego (Pedersen, Protasiewicz, Tonder). Gdyby zespół jechał tak cały sezon to połowę ligi byście wykosili. Zastanów się zanim następnym razem napiszesz równie żenujący komentarz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.