Wątek dotyczący artykułu

Problemy niedoszłego właściciela Śląska Wrocław i byłego sponsora Unii Tarnów. Grzegorz Ś. zatrzymany przez CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Grzegorza Ś. pod zarzutem działania na szkodę akcjonariuszy i właścicieli grupy kapitałowej. Jeszcze dwa lata temu biznesmen zainteresowany kupnem Śląska Wrocław. Wcześniej wspierał żużlową Unię Tarnów.

przeczytaj cały artykuł

Nelik

I znowu coś sugerujesz co nie jest prawda
Nie mam „ileś kont”, mam jedno, a brak komentarzy to tylko wyraz bezsilności wobec pomówień, poniżeń i wszystkiego co nazywa się hejtem tu na tym portalu.
Lubię żużel, i choć moje serce najbardziej bije dla Stali, to cenie sobie wszystkie drużyny. Mam przyjaciół w Falubazie, znajomych w Lesznie czy tez w Lublinie, i zawsze „kibicujemy” sobie z żartem i śmiechem ale nigdy z obrażaniem innych kibiców, ludzi itd.

Masz prawo nie cenić sobie wymienionych sędziów, Twoja sprawa ale to co napisałeś to pomówienie, bo jeśli coś sugerujesz co jest sprzeczne z prawem to w dzisiejszych czasach, dla tej władzy jest jak woda na młyn. Pan Ziobro chętnie przyjmie od Ciebie zeznania.

A dlaczego się odezwałem?
Bo cenie sobie tych sędziów a Ty ich pomawiasz
I nie cytuj mi proszę „internetu”, bo tam możesz znaleźć informacje, ze ziemia jest płaska, a Słońce krąży wokół Ziemi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Witaj Janusz....daleko stronie od tematów politycznych, afer, czytając różne artykuły.
Jednak każdy ma coś za uszami. Tendencja Polaka....jest dobrze kazdy hu... ma swój strój i jest. OK.....jeśli następuje afera, najchętniej byśmy ukrzyżowali, pluli jadem, często bezpodstawne obelgi, wyzwiska. Nie jestem Pisowcem, czy pisiorem, ale zauwazylem większą swobode, kolejki w sklepach, uśmiechnęte dzieci. I nie mówmy, ze nasza władza to dyktatura, bo ja zyje w wolnym kraju. Czuje się bezpieczniej. Moja siostra ma szersze mozliwosci wykształcenia dzieci. Ktos musi pracowac na emerytury. Nie jestem Pisowcem. Obiektywizm z boku....;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Janusz sam dobrze wiesz, ze egzotyka w polityce była i będzie. Palikot, Korwin Mikke, mozna jeszcze wymieniać, ale myślmy racjonalnie jako wyborcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Medaliczna

ot mądrego to i przyjemnie posłuchać, mam nadzieje ze ciktorym zrobiono papkę z mozgu w koncu zrozumieja ze i tak jest lepiej niz bylo...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.