Dyskusja

Rosenborg Trondheim Dinamo Zagrzeb

Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb
27 sierpnia 2019, 21:00

1 : 1
Relacja

Komentarz usunięty
Blue-Champ

żartuje wiem że nie jesteście razem ale zakochana jesteś w nim Buuuuuachachacha a skąd wiem? to nie trudno się domyśleć buuuuuuuuachachacha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blue-Champ

Coś bardzo się zdenerwowałaś, zakochana co nie? HAAAAAAHHAHAHAHA....... Daniel ''podobno zajęty'' weź sobie filipka który nie ma mózgu tak samo jak ty buuuuuuachachacha

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Widzę, że spokoju nie dasz.....
Mylisz się :) Nie jestem w nikim zakochana. Ciekawa jestem co jeszcze za banialuki o mnie wymyślisz, można się pośmiać przynajmniej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
D.A.N.I.E.L.L.O

Wyobraź sobie taką historie, jest 82min przegrywamy -1-0 i wchodzi Carlitos na boisko, jest 89 min i rzut wolny do którego pochodzi Carlitos który strzela bramkę na 1-1 i daje nam awans :ooo

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.