Wątek dotyczący artykułu

Transfery EBL. Mocna odpowiedź Polskiego Cukru. Wielki powrót Kyle'a Weavera!

Trwa ofensywa transferowa Polskiego Cukru. Wicemistrzowie Polski odpowiadają rywalom kolejnym wielkim ruchem. Do Polski wraca bowiem Kyle Weaver, który swoją grą czarował w sezonie 2016/2017. Amerykanin był ulubieńcem toruńskiej publiczności.

przeczytaj cały artykuł

blagodarya

świetny ruch, zawodnik nie grał od kwietnia bo Neptūnas się go pozbył...
to pokazuje, że ktoś przespał okres transferowy a teraz żyje wspomnieniami sprzed 3 sezonów.
może żełudoka i robinsona jeszcze sprowadza ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom Mie

Absolutnie nie zmienia to faktu, ze to kawal grajka. Taki jeden z lepszych w naszej lidze. Hosley tez dlugo nie gral, a w sumie w 1/2 i w finale w Anwilu byl jedna z wyrozniajacych sie graczy. Almeida nie gral ponad 3 miesiace jak przychodzil do Anwilu, a byl kluczowy w PO.

Kyle ma swietne umiejetnosci, i tego absolutnie nie mozna mu zabrac. Znak zapytania to forma jesli rzeczywiscie nie gral od kwietnia. Jesli jest w slabej formie fizycznej, to w BCL bedzie ciezko, ale nie sadze ze dla PCT puchary maja priorytet. Raczej przygoda z ktorej jak sie uda, to wyciagna to co moga.
A na lige - czasu bedzie dosc zeby doszedl do formy.

Jak dla mnie lepszy transfer niz Wrighta, bo Wright to swietny zawodnik, ale nie game changer, w przeciwienstwie do Kyla, ktory jest go-to guyem.
Mega fajny transfer, bedzie ciekawie!
Jak dodac do tego Bostica, to beda w lidze 3 zespoly, ktore na obwodzie maja superstarow jak na PLK.
No i Stal, ktora w styczniu/lutym tez pewnie sobie kogos sporwadzi, PO zapowiadaja sie miodnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skullsplitter

Znasz przyczny odejścia? Ja po paru sekundach znalazłem tylko info w internecie, że jeszcze w styczniu 2019 r. potrafił rzucić 24 punktu Żalgirisowi i robił to w decydujących momentach meczu. Neptunas wygrał po dwóch dogrywkach a dla Żalgirisu była to druga porażka w sezonie. Ja wiem, że Żalgiris to przynajmniej dwa poziomy niżej niż nasi giganci Anwil i Stelmet, ale trudno Weaverowi odmowić umiejętności i potencjału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.