Wątek dotyczący artykułu

Futbol LGBT. Nieważne kogo kochasz. Ważne, że kochasz futbol. Village Manchester Football Club

W klubie z Manchesteru możesz kochać chłopaka, dziewczynę, wierzyć w Boga, honor, ojczyznę, albo nie wierzyć w nic. Najważniejsze, żebyś lubił ludzi. I kochał futbol.

przeczytaj cały artykuł

Kamila Trzebowska

nie bez powodu mówi się, ze piłka to męki sport :) chłopcy lubią popatrzec na chłopców. dla mnie to jest ok. Tylko po co się kryć i udawać. Oni są w tym co robią prawdziwi i szczerzy. I to szanuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic1900

Męski sport oznacza w domyśle twardy,wychodząc na boisko nie myślą o patrzeniu na siebie tylko o nieustępliwej walce często robiąc sobie nawzajem krzywdę,więc troszkę pomyliłaś pojęcia,gdyż boisko to nie wybieg dla modelek :)) ale gratuluję poczucia humoru :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Ablafaka

Na samym boisku nie liczy się ani orientacja seksualna, ani kolor skóry, ani narodowość, ani język jakim ktoś mówi, ani kolor włosów, wiara, przekonania polityczne czy cokolwiek innego. Na boisku liczą się wyłącznie umiejętności.

Piszesz twardy sport, nie powiem tego że jest twardy, pomimo że cierpię przez niego. Zacząłem trenować w wieku 10 lat, w wieku 12 lat miałem zerwane więzadła krzyżowe, w wieku 17 lat kolega pomógł mi odnowić kontuzję, w wieku 23 lat powtórka z rozrywki, wróciłem na boisko i po dwóch meczach odnowiła mi się kontuzja, tylko lekarz tak spaprał robotę że nie mogę biegać.
Pomimo tego, nie napiszę że twardy, bo gdyby nie pierwsza kontuzja, następne by się nie zdarzyły, same faule pomimo że wyglądają na brutalne takie nie są, piłkarz zawsze dodaje coś od siebie, to po prostu chęć wyrzucenia przeciwnika z boiska, chęć tego żeby dostał żółtą albo zarobił czerwoną. Chęć tego żeby coś co nie jest faulem zostało uznane za faul.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
kibic1900

Napisałeś kolego,że grałeś w 3 lidze,no i masz odpowiedź...zazwyczaj wzorujemy się na lidze angielskiej i to najwyższej klasie rozgrywkowej a nie na jakichś z całym szacunkiem półamatorach :)) a tam nikt nogi nie odstawia i walczy przez pełne 90 min niezależnie od wyniku,więc nie wyjeżdżaj mi z tekstami,że to sport dla panienek i nie licytuj,który sport jest twardszy bo można i dopisać rugby lub zapasy ale nie to jest przedmiotem rozmowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
lewybdg

myślę, że zazdrość przez ciebie przemawia. poruszaj się trochę, pobiegaj, zadbaj o siebie, może i na ciebie popatrzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.