Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 > TYPUJEMY NA BLOGU KOLEGI SZAKALUCHA!!! https://sportowefakty....#Skomentuj > >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Kiki. Okej. Może być. :)
Widziałam ją na "vipowskim" meczu w Madrycie z Pertą. Po meczu Rafy z Tiafoe. Było nas na palcach jednej ręki policzyć na głównym korcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Ooo, to super, że się zgadzasz.
Jeśli Madzia i Iga nie wygrają szlema, to moim marzeniem jest puchar dla Holandii :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
drwall

Stawiałeś na Babunię? Przykro...
Elina założyła kieckę w kolorze kortu i była dla Venus niewidzialna ;)

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

A gdzie ten urok?
Bo słowo daję, nie znajduję.
Nie chce jej hejtować, ale urodą nie grzeszy, a i szyi nie ma.
Jeśli się mylę, to mnie naprostuj.
Może zmienię zdanie?

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Swito ma swoj urok,jest taka naturalna,"przasna".....
Polubilem ja bardziej ostatnio.
A ten czlap kaczy - to jakies takie "poczciwe"
Tak to odbieram.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Harry.

Tak, mam straszną obsesję.
Spać, jeść, oddychać, pracować przez to nie mogę.
Całe moje życie wypełnione jest dramatem braku jej urody i zanikiem szyi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
użytkownik usunął konto-

Hahaha widzę, że po 2 latach nic się nie zmieniło ;) Uroda to rzecz względna, nie masz się czego uczepić, to będziesz się czepiał "zaniku szyi", pilnuj swoich ulubieńców, Jerzyk wróci kiedyś do futuresów czy nie? Ta nienawiść do Svitoliny i obstawianie przeciwko niej w każdym meczu :D odwróć tabelę Harry na czele hehe

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Pudło!
Słabo w moich typach i miejscu w tabeli (patrz Wimbl) jesteś zorientowana.
Nienawiść? Nie znam tego uczucia, ale widzę, że Tobie nie jest obce.
Włosy odrosły?
Bez odbioru.

| Odpowiedz
blokuj
użytkownik usunął konto-

Każdemu zdarzy się wybryk, Jerzyk tez miał fuksiarski półfinał na Wimblu :D Nie zmienia to jednak faktu, że zapadłeś mi w pamięć nie tylko jako hejter Svitoliny ale i kiepski typer, głównie ze względu na życzeniowe typy na Ukrainkę :D Odrosły, potem zostały ścięte i znowu odrastają. Dziękuję za zatroskanie ;) Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
FanRadwana

Ajj tam. Elinka wcale taka brzydka nie jest. Z perspektywy słowianina oceniającego słowiankę - jest wcale nie najgorzej ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.