Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Belgia - Polska. Przegrany horror Biało-Czerwonych

Reprezentacja Polski nie wykorzystała prowadzenia w meczu i ostatecznie przegrała z Belgią po tie-breaku podczas mistrzostw Europy siatkarek.

przeczytaj cały artykuł


ZIBI59

Richie. Kurek grał na potrojonym i wygrał nam MS przy okazji tylek ratując Heynenowi bo bez Kurka nie było by nas nawet w szóste. Dokładnie jest to z Malwina miała meczbole w górze nie skończyła koniec przegraliśmy za co tu winić trenera. Mam do niego kilka uwag ale nigdy nie powiem że to przez niego przegrały mecz oczywiście jako trener musi wziasc porażkę na klate. Tylko że on początku mówił że ta drużyna nie jest faworytem musi się jeszcze wiele uczyć taki jest sport cienka granicą między wygrana a porażka jedna piłka skończona i nie było tego szumu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

Przede wszystkim nie byłoby Kurka bez Heynena. To Vital obdarzył go ogromnym zaufaniem. Jeden zawodnik nie jest w stanie wygrać turnieju tak wymagającego jak MŚ. Co najwyżej może wygrać jakiś mecz. W ostatniej fazie mistrzostw Polska grała po prostu najlepszą siatkówkę i dlatego wygrała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.