Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Oni walczą o złoto. Włókniarz się rozpędza. Mityczna spółdzielnia okazała się za słaba

Trener Marek Cieślak mówił przed sezonem, że Włókniarz ma zespół bez gwarancji na play-off. Prezes Michał Świącik narzekał na początku sierpnia, że sędziowie krzywdzą jego drużynę. Mimo to Włókniarz pojedzie o medale.

przeczytaj cały artykuł


J.A.P

Najwyraźniej jesteś młodszy i nie pamiętasz startów Golloba i innych gwiazd z moich czasów, kiedy nie było przerywań biegów z powodu tego, że ktoś się czołgał - to jest adrenalina, praca rozgrzanego sprzęgła i nie każdy nad tym panuje. Regulamin jest do bani... Proste...: zawodnik dotyka taśmy? jest wykluczony... Nie chcemy by się czołgali? dodajmy drugą taśmę za motocyklem... będą mieli 10 cm na cwaniakowanie i po problemie... Nie będzie głupich powtórek i kombinowania sędziów. Drużyna jedzie na 5:1 a sędzia przerywa - bo ktoś drgnął... ale nie prowadzący w biegu... Niestety ale sporne sytuacje były w ważniejszych momentach rozstrzygane na niekorzyść CKM...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.