Wątek dotyczący artykułu

F1: pieniądze ważniejsze od umiejętności. Williams może popełnić błąd z 2018 roku

- Jestem w takim wieku, w którym docieranie do grudnia bez świadomości, co do swojej przyszłości jest mało komfortowe - mówi Robert Kubica. W padoku F1 panuje przekonanie, że miejsce Polaka w Williamsie zostało już "sprzedane" Nicholasowi Latifiemu.

przeczytaj cały artykuł


Arkadio33

Czas powiedzieć to sobie otwarcie. Kubica musi odejść z F1 bo reszta kierowców bardzo źle wygląda na jego tle. Hamilton miał nawet postawić ultimatum, że w 2020 albo on albo Robert i już go mieli wyrzucić z Mercedesa, ale wstawili się za nim wszyscy pozostali kierowcy i zarząd nie miał wyjścia. Podobno nawet przez chwilę rozpatrywano opcję z Kubicą jako jedynym kierowcą F1 w 2020 roku ścigającym się samemu ze sobą w różnych samochodach, ale Morawiecki po rozmowie z Kaczyńskim nie zgodził się na podniesienie w roku wyborczym ceny paliwa do 43zł/l, tak aby Orlen miał środki na pakiet sponsorski dla wszystkich teamów. Przyziemne potrzeby rozwydrzonego chamstwa okazały się być ważniejsze niż szansa unieśmiertelnienia nazwiska Kubica w annałach naszej cywilizacji. Eh ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.