Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: słabe starty Rogera Federera. "Muszę lepiej zaczynać mecze"

- W dwóch kolejnych meczach przegrałem pierwszego seta i, kiedy tak się dzieje, jest to trochę frustrujące. Oczywiście, muszę lepiej zaczynać mecze. Ale mogę być tylko lepszy - mówił Roger Federer po awansie do III rundy US Open 2019.

przeczytaj cały artykuł

Magical_Passionate

Ależ ma falstarty Fed,w ewentualnych meczach z Pouille czy Evansem,obaj są groźni,czy z Goffinem,takie coś już może nie przejść.Wynik,3:6, 6:2, 6:3, 6:4 wyglądałby dobrze,gdyby wyrzucić to 3:6,to taka rysa,później już było ok.''''''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Tak,droga Fanko,pozostałe 3 sety już były naprawdę ok.Tym bardziej,że w sumie Fed skończył mecz na plusie;58:48,chociaż za dużo błędów.Jednak tego się w sumie uzbierało najwięcej w pierwszym secie,pózniej już było spoko,a 3 set nawet kapitalny;21:9,oby kolejny mecz rozpoczął już z odpowiednim rytmem.'''''''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.