Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium

Robert Lewandowski przedłużył w czwartek kontrakt z Bayernem Monachium. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca czerwca 2023 roku. Jeśli Polak ją wypełni, oznaczać to będzie, że w Bayernie spędzi niemal dekadę.

przeczytaj cały artykuł


Ojej Ojejku

Rupert Lee van Doosky doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest zwykłym średniakiem, zwykłym drewniakiem i niczym szczególnym w prawdziwym futbolu się nie wyróżnia. Bramki strzela tylko ogórkom a w poważnych meczach z silniejszym przeciwnikiem to Robert jest chowany do kieszeni obrońców przeciwnika lub jest przez nich wciągany nosem... ewentualnie leży i kwiczy na murawie po walce fizycznej i macha rękami w stronę sędziego a po meczu beczy jak baba w kołnierz swojej żony. Taki to z niego zawodnik i kapitan reprezentacji - olaboga, daj pan spokój. Dlatego właśnie przedłużył kontrakt z Bayernem, bo przecież żaden poważny klub by się po niego nie zgłosił za rok czy za 2 lata. Najwyżej jakieś LA Galaxy lub "cuś tam" z Rosji lub zza Muru Chińskiego. Ewentualnie jakiś klubik z polskiej extraklaPy. Dziwię się tym Niemcom. Oni to już dawno temu powinni go sprzedać póki na transfermarket jest za niego duża cena i zainwestować w 5-6 lat młodszego zawodnika. Przeboleć ten sezon czy dwa sezony ale myśleć o przyszłości a nie pakować kasiorę w Ruperta, który dziś podpisał nowy kontrakt a za pół roku będzie stroił fochy i prosił o transfer do jakiegoś sRealu lub innego srAtletico bo na angielską Premier League to on zawsze był, jest i będzie za słaby. To jest cyrk a nie futbol.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.