Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Oni walczą o złoto. Sparta musi się modlić o zmianę pogody

Ostatni mecz rundy zasadniczej Sparta – Unia pokazał, że leszczynianie wyprzedzają rywala sprzętowo o lata świetlne. Układ sił może zmienić zapaść tunera Unii lub zwyżka formy tunera Sparty. Choć może wystarczy zmiana pogody.

przeczytaj cały artykuł


kibic1212

Gadanie o Sparcie.... w meczu 14 kolejki , Smektała jechał na silniku kowalskiego i jak jechał..... W sparcie same patałachy, co silnika nie potrafią wyregulować i trzeba było jakość swoje braki i to że wydymaano kibiców usprawiedliwić....Pewnie w sparcie brak kasy i płacili tylko za 35pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lnsu

Ciii, bo zaraz Ostafowi cała teoria przyczyn ewidentnego podłożenia się Sparty upadnie! I będzie musiał stwierdzić "cała drużyna położyła lachę, bo taki dostała sygnał, a kasa ryczałtowa i tak popłynęła, szarpał Drabik, bo testował zapewne sprzęt na placu boju, ale na 6 biegów, to poległ sromotnie". Nie było co oglądać, Wrocław! Oby kibice wzięli odwet i w półfinale frekwencja maks 5k, bo i tak sobie obejrzą w TV, a ryzyko kolejnej "padaki" zostanie pominięte.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.