Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Malwina Smarzek-Godek: Mecz z Włoszkami dedykuję naszym hejterom

Polskie siatkarki sprezentowały kibicom piękny, czwartkowy wieczór. Po pięciu setach walki pokonały wicemistrza świata, reprezentację Włoch 3:2. - Jestem cholernie dumna z całego naszego zespołu - przyznała Malwina Smarzek-Godek.

przeczytaj cały artykuł

franek

Aco ty nazywasz brakiem pokory bo zadedykowala zwyciestwo Wam? Przegraly 1 mecz i juz zaczeliscie najezdzac przede wszystkim na nia? Ma wiecznie grac idealnie bo wy przed tv tak chcecie a tak sie nie da... tylko polscy internauci(przeciez nie hejterzy) po zwyciestwach nie umieciee nic dobrego powiedziec a zawsze znajdziecie powod do ''krytyki konstruktywnej'' (nie hejtu) a jak juz przegraja to robicie z nich nie wiadomo jakich slabeuszy(ale jak wygrywaja to sa dobre)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick S.

Najpierw zaznaczę, że przed meczem z Włoszkami nie zabierałem głosu w sprawie naszej reprezentacji. Podobnie jak ZIBI59 uważam, że konstruktywna krytyka to nie hejt. Smarzek dedykuje to zwycięstwo tym, którzy nie wierzyli w nasz zespół. Nie popadajmy w skrajności. To nie jest hejt, tym bardziej, że były podstawy do takiej "niewiary".
Ja uważam, że na chwilę obecną nasze siatkarki są słabsze od Włoszek, wygrały dzięki niesamowitej zaciętości, chęci wygranej, ambicji. Okazały się silniejsze psychicznie i chwała im za to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Makardi

Konstruktywna krytyka to nazywanie siatkarek "krowami"? Serio? Tak właśnie u nas jest, po zwycięstwach się chwali a po porażkach wiadro pomyj z obraźliwymi epitetami. Januszeria...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.