Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa świata w koszykówce Chiny 2019. Wenezuela na łopatkach! Doskonałe otwarcie Polaków

Mistrzostwa świata w Chinach rozpoczęliśmy doskonale. Polacy w swoim inaugurującym spotkaniu pewnie pokonali reprezentację Wenezueli 80:69. To arcyważny triumf w walce o awans z grupy.

przeczytaj cały artykuł

dillinger79

Graty dla wszystkich. Dla mnie Waczyński zagrał jak profesor. Spokojnie jego asystentem mógłby zostać Sokołowski.
Lekki minus to Kulig i Cel, ale tylko lekki, głownie za skuteczność w ataku.
Bestia duży zaskok, bo chyba nawet double-double ugrał + dorzucił kilka fajnych asyst. Ponitka klasa sama w sobie. Koszarek minut niewiele, ale dwa ładne pick'n rolle zagrał.
Slaughter dziś mało wykorzystywany, ale widocznie taka była taktyka.
Swoją drogą taktycznie graliśmy dziś świetnie, niemal zero chaosu i spokojna gra w ataku. Ciekwe czy to kwestia słabego rywala czy może to nasi tacy mocni. Chiny wszystko zweryfikują. Oby do przodu.

Ps.
Nie śledziłem dokładnie doniesień z kadry i mam 2 pytania:
- Gdzie jest Lampe? Podobno jakiś konflikt z Taylorem? Jak tak to od kiedy?
- Gdzie Zamojski ? Nie łapał się do składu? czy kontuzja?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Gabriel G

Lampe - konflikt z Taylorem. Zawodnik twierdzi, że nie potraktowano poważnie jego zdrowia. Tak w skrócie. Zamojski - nie łapał sie do kadry ale jest zdrowy i gra w kadrze zespołu 3X3.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.