Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Reprezentacja Niemiec kolejnym rywalem Polek. Pary i terminarz meczów ćwierćfinałowych

Reprezentacja Niemiec będzie przeciwnikiem polskich siatkarek w ćwierćfinale mistrzostw Europy 2019. O awans do strefy medalowej oba zespoły rywalizować będą w Łodzi. Hitem 1/4 finału będzie starcie Rosjanek z Włoszkami.

przeczytaj cały artykuł

darek pe

Ciężko będzie, bo Niemki coś akurat na fali, bardzo ich podbudowała ta wygrana z Rosjankami, co raczej nie było przypadkowe. Ale ja wierzę w nasze dziewczyny!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Oglądałem dzisiaj trochę meczu Niemek i moim zdaniem to one niczego specjalnego nie prezentują. Przyzwoita drużyna i tyle, nie wiem jakim cudem one wygrały z Rosjankami. Jeżeli nasze zagrają na swoim dobrym poziomie to powinniśmy sobie z nimi spokojnie poradzić. No potem w półfinale Turcja albo Holandia więc tam będzie piekielnie ciężko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Zgadzam sie i to mnie niepokoi. Nie wiadomo dlaczego - na tym turnieju im po prostu dobrze idzie, ale my je zastopujemy! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.