Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Świata w koszykówce. Chiny - Polska: Sędziowie skrzywdzili Biało-Czerwonych. "Granda! Skończona granda!"

- Granda! Skończona granda sędziów, którzy są niegodni tej nazwy - krzyczał w końcówce meczu MŚ w koszykówce Chiny - Polska (79:76) komentator TVP Sport Piotr Sobczyński. Arbitrzy w jednej z decydujących akcji wyraźnie skrzywdzili Biało-Czerwonych.

przeczytaj cały artykuł

Jarosław Markowicz

Po pierwsze i najważniejsze nie powinno być dogrywki! Przecież odjęto Chińczykom punkt w połowie meczu. Korekta na monitorze jednak nie nastąpiła jednak w protokole meczowym na pewno tak. W związku z tym mecz zakończył się w regulaminowym czasie meczu wynikiem 71:72 dla Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
martinezr

Zalecam obejrzenie jeszcze raz. Punkt został odjęty wcześniej, a to co pokazywali to było upewnianie się sędziów czy stolik odjął punkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Janko Walski

nie odjęto punktu... sluchasz tego co mowią kiepscy komentatorzy a nie zwracasz uwagi co się dzieje. po rzucie chinczyka dodano 2 punkty a nie 3! gdyby analiza wideo wykazała, że nie przekroczył linii to by chinczykom dodano 1 pkt - przekroczył więc nie dodano.
wg mnie sędziowanie nie było jakieś fatalne. raczej grając z gospodarzami spodziewałem się, że będzie gorzej. nie było idealne ale nie widziałem jeszcze meczu koszykówki bez błędów sędziowskich i kontrowersyjnych sytuacji. większość fauli jest dwuznaczna a sędziowie są tylko ludzmi, nie widzą wszystkiego. musza podejmowac trudne decyzje. kilku fauli polaków też nie odgwizdali. gdyby drukowali to na 100% odgwizdaliby jako faul przechwyt ponitki w ostatniej akcji 4 kwarty bo kontakt z chinczykiem tak na pewno był. i to juz by zalatwilo mecz.
jednym słowem gdyby chcieli wydrukować to by wydrukowali! w koszykówce to łatwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.