Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Niemieckie media o meczu Polska - Niemcy

Polskie siatkarki awansowały do półfinału mistrzostw Europy po zwycięstwie nad Niemkami 3:2. Media naszych zachodnich sąsiadów podkreślają, że duża w tym zasługa naszych kibiców, którzy w Łodzi stworzyli świetną atmosferę.

przeczytaj cały artykuł


Leonidas spod Termopil 1

Generalnie poziom tych mistrzostw jest żenujący. Zresztą żenująca jest cała żeńska siatkówka. Reprezentacja z Bełcik czy Skowrońską to wyższa liga, to była ciekawa gra. Oglądam żeńską piłkę nożną na poziomie europejskim i światowym i to jest naprawdę coś ciekawego i godnego uwagi. Obecne siatkarki kreują sie bardziej na modelki i gwiazdy wybiegu niż sportsmenki. Ilosć błędów jakie popełniają w każdym secie jest ogromna. Jeśli wiele punktów zdobywa sie asami serwisowymi lub kiwkami to znaczy, że odbiór leży i atak też. Kiwki są zazwyczaj wynikiem nie wejścia w tempo ataku. Reasumując oglądałem ostatnio kadetki na jakimś turnieju i gra niczym sie nie różniła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Czar-ek

Siatkówka kobieca właśnie tym się różni od męskiej, że jest mniej siłowa i jest więcej kiwek, obić bloku, obron i ponowień akcji, a to, że dziewczyny są atrakcyjne i zachowują się jak kobiety, a nie jak faceci to chyba normalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Nowy w mieście

Generalnie to jakich komentarzy można sie spodziewać po kimś, kto ma Golloba za idola? Człek 20 lat starał sie o jeden złoty medal. To jest dopiero żenujące;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.