Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Wyścig o podpis Maksyma Drabika. Już nie tylko forBET Włókniarz może przeszkodzić Betard Sparcie

Nie tylko forBET Włókniarz zabiega o pozyskanie Maksyma Drabika. Betard Sparta musi liczyć się z konkurencją dwóch kolejnych klubów. Chodzi o Speed Car Motor Lublin i Stelmet Falubaz Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Rafi CKMW

Tata i trener Cieślak. To gwarantuje sukcesy i medale w GP. Myślę że Maks o tym wie i wróci do domu i do kibiców którzy trzymają za niego kciuki. W każdym innym klubie będzie zawodnikiem. W Częstochowie bedzie kimś wyjątkowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Gdyby tak mu było tęskno do ojca to by dalej był w teamie, a czy Cieślak może mu coś zaoferować poza kacem na drugi dzień?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafi CKMW

Trener Cieślak, to porządny człowiek. Zdarzyło mu się raz i wszyscy inni abstynenci. Nikt nie pije, tylko trener Cieślak nadrabia za innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
karol3414

Z tego co pamiętam, komentarze po tej aferze, to wyglądało na to że to nie ten jeden raz było.
A co do picia, to nigdy nie piłem wódki ani innego alkoholu przed lub w trakcie pracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Rafi CKMW

Nie. Nie mogę, ponieważ jestem kierowcą. Trener Cieślak nie prowadził żadnego samochodu. Owszem, było to nie na miejscu,ale nie można umniejszac sukcesów za zawodnika i trenera Panu Markowi.Pan Cieślak zdobył tyle medali w swoim życiu, że niektórzy nawet nie byli by w stanie lyknac tyle kielonkow, choćby dla zabawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
donbuyler

Nie wydaje mi się, żeby Cieślak był wybitnym żużlowcem, a już trenerem tym bardziej. Jakoś nie dostrzegam jego osiągnięć bez rewelacyjnej kadry, którą mógł dysponować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.