Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Grzegorz Lato: Jakub Błaszczykowski powinien podjąć męską decyzję. Jak Łukasz Piszczek

- Ja też stanąłem kiedyś przed takim wyborem. Miałem 32 lata, ale musiałem podziękować, bo to już było nie to. Ja do Kuby nic nie mam, jak go wujek powołuje, to niech robi to dalej - mówi Grzegorz Lato, stukrotny reprezentant Polski.

przeczytaj cały artykuł

Kulfonik76

Panie Lato,już po lecie.Lepszy z Kuby zaeodnik jak z pana był prezes PZPN,pan dopiero był blaznem,mówię tutaj o prezesurze nie o jako zawodniku,wiec daruj sobie pan swoje daremne komentarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obiektywny

Przeczytałem! Ze zrozumieniem! A błazna to Ty z siebie robisz porównując wyniki i osiągniecia sportowe z prezesurą w PZPN! I powtórzę, Kuba to może Lacie buty czyścić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacek Bartman

Lato był fenomenalnym piłkarzem, który wiedział kiedy powiedzieć dziękuję i tym temacie się wypowiada, co tu niezbyt prezesura ma tu do rzeczy? Uwagi, że Błaszczykowski może wejść na 5-10 min i zagrać dobrze są śmieszne, bo w tej chwili po co to i dla kogo? Taka potrzeba może pojawić się dopiero na mistrzostwach. Teraz trzeba dać szansę młodym aby się ogrywali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Cheers

Na pewno mogę się zgodzić z tym, że Grzegorz Lato był fenomenalnym piłkarzem.
Ale z innymi tezami już nie. Eliminacje Euro czy Mundialu to nie jest czas na ogrywanie młodych piłkarzy. Tu muszą grać najlepsi w optymalnej formie. Reprezentacja to twór, który ma być gotowy na tu i teraz. Wszystko musi być kwestią selekcji, bo eksperymentować nie ma już właściwie kiedy. Chyba, że poświęcimy na to Ligę Narodów. Po drugie pan Lato myli się, jeżeli chodzi o Błaszczykowskiego. Czasy się zmieniły. Dzisiaj piłkarze potrafią przedłużyć karierę (inny trening, badania, odnowa, żywienie) Ja nie widzę, żeby Jakub Błaszczykowski grając osłabiał drużynę. Wręcz przeciwnie, spokojnie stać go przynajmniej na 45 minut grania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.